Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kitalálta azt ki, hogy könyvtá...

Kitalálta azt ki, hogy könyvtárban, parkban, tömegközlekedés közben, stb. jól lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rengeteget tömegközlekedek, sokat járok könyvtárba, de SOHA nem próbált még velem ismerkedni senki. Parkban vagy valami kávézóban egyedül üldögélve sem, valószínűleg inkább szánalmas látványt nyújt az ember ilyenkor.
2014. aug. 17. 14:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Gondolom csak ülsz bambulsz,és varod hogy odamenjenek.


Minek menjenek ha semmi érdeklődést nem mutatsz?

2014. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Minek érdeklődjek, ha rám sem néznek?
2014. aug. 17. 15:57
 23/31 anonim ***** válasza:

Sokszor én is látok lányokat a parkban egyedül üldögélve, de azért nem megyek oda mert úgyis az lenne, hogy "bocsi, de van barátom" vagy ehhez hasonlót.

Mivel mindenki magából indul ki ezért én is úgy állok a dologhoz, hogy valaki csak azért ülhet egyedül valahol mert vár valakire hiszen én is csak ebben az esetben tenném.


Vonaton más valamennyire főleg, kabinos mert akkor, hacsak a lány nem dugja reflexszerűen a fülébe a fülhallgatót és kezdi el nyomdosni az IPhone-t akkor azt mondom talán vevő a beszélgetésre. Ezzel csak az a gond, hogy én nem szoktam vonattal utazni és nem tudok flörtölni, ezen kívül minden oké. :D

2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagy...


a.) egy könyvtárban: olvasni jársz oda, keresel egy nagyon fontos könyvet a vizsgáidhoz, vagy fontos jegyzeteket kell készítened. Odamenjek ismerkedni hozzád, ha egyszer fontos dolgod van? Nem fogok odamenni.


b.) egy parkban: pihenni, kikapcsolódni, egyedül lenni mész oda, nyilván nem egy kanos idiótára fogsz vágyni közben. Odamenjek hozzád ismerkedni, ha egyszer relaxálsz? Nem fogok odamenni.


c.) a BKV-n: nyilván utazol A-ból B-be, tehát alig néhány megálló múlva leszállsz. Mire rávenném magam (alig néhány másodperces tanakodás után), hogy leszólítalak, már nyílnak is az ajtók és dobbantasz.


Csupán felvázoltam néhány életszerű helyzetet.

2014. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem én állítottam, hogy ezek ilyen über-jó ismerkedős helyek, mások terjesztik ezt.
2014. aug. 17. 16:15
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy te terjeszted, csak ezen okokból nem ismerkedek lányokkal az ilyen helyeken még akkor sem, ha teljesen egyedül van. Ha kávézóban ücsörögsz, nem jelent szánalmas dolgot, nekem ilyenkor az jön le, ha egy nő egyedül van, akkor egyedül akar lenni. Lehet az egy kávézó, park, tér, utca, könyvesbolt, antik, bármi, nem megyek oda hozzá, mert nem lenne értelme. Szerintem sem igazán lehet ismerkedni csak úgy, és egyébként is, ahhoz, hogy egy nő első pillantásra letegye a legizgalmasabb kisregényt, amit egy parkban olvas, ahhoz irtó macsón kell kinézni. Meg aztán most őszintén, ki menne oda egy olyan padon üldögélő nőhöz, aki felveszi a másfél négyzetméteres napszemüvegét, és fülest dug a fülébe? Nyilván senki.
2014. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A 60%-os tökéletesen leírta.

Plusz ilyen hozzáallással nem csoda ha nem mennek oda.


Miert menjenek oda egy olyanhoz aki nyilvanvalóan szemlatomast NEM érdeklődik irantuk? Megalazni magukat?

2014. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ha rám se néznek hogy látják, hogy érdeklődök-e irántuk?
2014. aug. 17. 16:38
 29/31 anonim ***** válasza:

Könyvtárban baromi egyszerű pedig...


- Szia gyakran jársz ide? Tudnál nekem segíteni? Ez meg ez a téma érdekel, de nem igazán látom át a rendszert...


Vonaton, buszon hosszú távon dettó könnyű elindítani egy beszélgetést.


Parkban már tényleg necces, a fentebb megírtak miatt.

2014. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ez inkább régebben volt divat, ma inkább szórakozó helyen, strandon, vagy egyéb társasági helyeken ismerkednek.

Szerintem próbáld ki a kondi termet, ott tuti találsz magadnak párt. Elvileg jónéhány csaj direkt ezért megy kondi terembe, hogy ismerkedjen.

Itt gyik-en sok csaj szokott panaszkodni, ki vannak akadva ránk, mert nem tudnak nyugodtan utazni, olvasni vagy csak pihenni, mert udvarolni próbálunk nekik. Gondolom néhány srác már meg unta a kikosarazást, és ezért feleslegesen nem akarja az idejét erre pazarolni.

2014. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!