Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kitalálta azt ki, hogy könyvtá...

Kitalálta azt ki, hogy könyvtárban, parkban, tömegközlekedés közben, stb. jól lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rengeteget tömegközlekedek, sokat járok könyvtárba, de SOHA nem próbált még velem ismerkedni senki. Parkban vagy valami kávézóban egyedül üldögélve sem, valószínűleg inkább szánalmas látványt nyújt az ember ilyenkor.
2014. aug. 17. 14:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%

Rendszeresen járok vonattal, és nagyon sokszor beszélgetés alakul ki azzal, akivel együtt utazom...


Ha akarnám, már nagyon sok kapcsolatom alakulhatott volna belőle, ahogy lánykoromban alakult is... Csak nyitottnak kell lenni.

2014. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Neked nem sikerült eddig,de attól még ki lehetne használni a lehetőségeket.Aki emberek között mozog,annak mindig van esélye ismerkedni,csak élni kell vele.Legalábbis én eddig minden tönkrement kapcsolatom után azt gondoltam,hogy soha sem lesz már senkim,ehhez képest pár helyen mégis összetudtam hozni kapcsolatokat.Akár munkahelyen,akár egy tanfolyamon,vagy távolsági buszon... :-)
2014. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Szerintem a tömegközlekedés alkalmas, mármint sokszor nincs hely és emiatt valaki mellé muszáj beülni és ebből sokszor alakult ki beszélgetés (hozzáteszem nem éppen velem egykorúakkal :D )
2014. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%
Szerinrem sem sok ember ismerkedik így meg :D De minden kezdet nehéz, szóval eleve nehéz ismerkedni. Meg amúgy is egy kicsit cinkes helyzetek tudnak így kialakulni. Viszont ha egy srác nagyon jól nézne ki, az esetem lenne és satöbbi, ha nem szólítana le én se hiszem hogy kezdeményeznék :D Meg ott van az az érzés, hogy akihez odamész annak egyáltalán nem jössz be. Az rosszabb mintha oda se mész
2014. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Hozzám maximum csak olyan bácsik szólnak, akik szeretik elmesélni az élettörténetüket és hogy szerintük hogy kéne élniük az embereknek...
2014. aug. 17. 14:59
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

Tömegközlekedésen kínos mindenki füle hallatara.

Könyvtarba nem pofazni jarok.

Parkban altalában masra varnak az egyedüllevők.


18/F

2014. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Miért mindenki füle hallatára? Ha meg igen, egy beszélgetésben mi a ciki?


Érdekes egyébként a vonat... ha kettesben utazok valakivel, legyen az bármilyen nemű, bármilyen korú, még el sem indul a vonat, de beszélgetünk...


De ha már vagyunk 3-an, 4-en a fülkében, akkor síri csend :D.


Nem feltétlenül a tömött buszon kell beszélgetni, de ott is lehet... nem rögtön udvarolni kell, vagy randira hívni...

2014. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Buszon nem ismerkednék,vonaton már igen,az más tészta.

Könyvtárba se azért jár az ember,esetleg a könyvtár előtt egyedül várakozókat lehet elkapni.

Park a legjobb a három közül,de ha odamész és várod a sült galambot,úgy elég esélytelen a dolog.

Majd egyszer szerencséd lesz neked is,majd amikor nem számítasz rá.

2014. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
58%
Kövér lehetsz. Az idős bácsik bizalmasabban fordulnak a kissé túlsúlyos fiatalabb nőkhöz.
2014. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Kicsit sem vagyok kövér.
2014. aug. 17. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!