Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gázak manapság a...

Mennyire gázak manapság a "Fankadeli stílusú" fiúk?

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudom megfogalmazni..

Nem a mostani Fankára gondolok, hanem a pár évvel ezelőttire.

Tehát mint a legtöbb magyar underground rapper (itt nem buktára meg esemre gondolok, pl. Anonim MC a legjobb példa) olcsó, gagyi cuccok, de mégis a rap stílust egy kicsit próbálja utánozni.

Fanka szavaival élve: "hogy ez van.. 3 négyzetméteres kisszoba... 45OO forintos metrós gatya.. haverom ráfestett nc betűivel.. 3OOO forintos repp póló.. meg valami sz*rrászakadt és járt cipő.."

Jó, mondjuk nekem még ennél is kevesebb a költségvetésem.

Ez mennyire visszataszító?


2014. aug. 15. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ezek is olyan paprikajancsik mint a páwák vagy kik szerintem
2014. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Számomra mindig is gáz volt.

25L

2014. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a rap zenét és nem vagyok jobbikos,de őt magát szimpatikusnak tartom.Nem olyan tipikus nagypofájú, macsó barom mint némelyik rapper hanem olyan aranyos,szerény gyerek.
2014. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy hiba volt itt feltenni ezt a kérdést. Index és Origoféle sötétség uralkodik ezen az oldalon is. Egyébként az egyetlen gáz dolog itt, hogy FankaDeli nevét még helyesen sem tudod leírni.
2014. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha sötétség van, és én nem tudok írni se, akkor te mit keresel egyáltalán itt?
2014. aug. 15. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Fényt gyújtok a sötétségben. Talán probléma?
2014. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem jól csinálod.
2014. aug. 15. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ezt te fogod megmondani?
2014. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. aug. 15. 16:03
 10/10 anonim válasza:
fankadeli egy magyarkodó, senkiházi csicska. azt sem tudja miről énekel, köpönyegforgató, mindig odaáll, ahol remél valami bevételt. még régen minden haverja elfordult tőle, akkor jött a szélsőjobbos nyomorék korszaka csak éppen ők is kitagadták :D nem találja a helyét ezért remélem már csak egy elfeledett hajléktalan.
2014. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!