Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miket kell elviselni egy...

Miket kell elviselni egy katona férfinak a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Nagyon ismerkedek egy férfival már egy ideje.

Nem egyszer hanem elég sokszor megkérdezte...hogy bírnám-e ezt a katona dolgot.


Mikor vissza kérdeztem akkor azt mondta hogy elviszik néha őket kiképzésekre és akkor az olyan 3-4 hét, amit természetesen bírnék mivel éltem távkapcsolatban 2 évig rendszeresen. De ez nem ok, mi lehet még más...???


2014. aug. 14. 10:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Katonabarátnő vagyok.

Nem igazán lehet előre tervezni programokat, ugyanis előfordul, hogy az adott nap előtt 2-3 nappal szólnak, hogy szolgálatban kell lennie. Ha szabadságot kér, elutasíthatják, a munkaidejük nem kifejezetten fix, gyakran túlóráznak és nagyon korán bent kell lenniük, nem növeszthetnek arcszőrzetet egy bizonyos rendfokozatig (ez csak akkor baj, ha neked kifejezetten az tetszene), vannak gyakorlatok és kiképzések is, amik miatt néhány hétig nem láthatjátok egymást, de... az én párom jelenleg Koszovóban van. Fél év múlva találkozom vele újra.

2014. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!