Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy néz ki szerződéses katona...

Úgy néz ki szerződéses katona leszek, ha eddig sikertelen voltam a nőkkel ez segiteni fog?

Figyelt kérdés
25f vagyok bnőm még nem volt, természetesen nem a csajok miatt leszek katona, szerényen tisztelettudóan beszéltem eddig mindig a lányokkal, lehet hogy ez is hiba volt...

2014. jún. 30. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Úristen, komolyan... fogjátok már fel, hogy a normális, érdemes lányoknak a szerény és tisztelettudó srácok is bejönnek. Nem kell bunkónak tetetnie senkinek magát, hogy bevágódjon, mert az csak egy szerep lenne. Ha valaki szeretni fog, az azért, amilyen vagy, és nem azért, mert eljátszód a macsó bunkót.
2014. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha közben kigyúrod magad, akkor igen segíteni fog.
2014. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha 1914-et írnánk biztos segítene, mert akkor önmagában a státusz, az egzisztencia komoly tényező volt.


Most ne remélj semmit. Ha eddig sem tudtad egy nő bugyiját benedvesíteni, akkor csak egy egyenruhával pluszba (úgy, hogy a személyiségeden semmit nem változtatsz) nem lesznek sikereid.

2014. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem kéne egy öngyilkosjelölt...


23l

2014. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Katonaként szerintem biztos, hogy a személyiséged alakulni fog és nem feltétlen rossz irányba. Gondolok itt a magabiztos fellépésre és önbizalomra. Azokat meg szeretik a nők.
2014. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor majd ott szerzel szexuális tapasztalatokat fiúkkal! ;)
2014. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves első csak azt mond el miről lehet felismerni egy normális lányt akihez érdemes is odamenni, és ne azzal gyertek hogy nekünk csak a műnők kellenek (mert közel sincs annyi műnő), értem én hogy próbálkozni kell egy férfinak, nem picsogni meg stb..igazából mire a mondandóm végére értem rá is jöttem nekem nem is kell bnő :-) annyira macerás ma már megismerni titeket..
2014. jún. 30. 20:39
 8/12 aszomszedneni ***** válasza:

az egyenruha szinte semmit nem fog változtatni ezen , maximum ha te is olyan p.öcs leszel,mint akik már az alapkik. után olyan sztorikkal vadítanak másokat, hogy már "kécce vótam afgánba", meg civilben is barettot hordasz akkor talán össze jön egy két részeg p.icsa, de szerintem neked azok a nők nem kellenének normális esetben.


szóval ne reménykedj ! ;)


egyébként hova kerülsz majd ?

2014. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Aláírom nincs minden második négyzetméteren értelmes lány, de igenis lehet találni. Bátran oda kell menni ahhoz aki szimpatikus, egy próbát megér, ha meg bunkón elküld olyan amilyen, nem veszítesz semmit. De ne egy egyenruhától várj sikert, mert ez önmagában nem hozza meg. Hajrá :)

2014. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Istenem semmi se jó :-)

Építőiparban dolgozó srác is kérdezett őt is leoltottátok hogy olyannal nem jönnétek össze mert tanulatlan bunkók...ugye a sztereotipiák... de gyerekes lenne most a nőkről alkotott sztereotipiákkal visszavágnom, na mindegy szomorú ez az egész ahogy a nők viselkednek...amúgy várpalotára akarok menni alapkiképzés után.

2014. jún. 30. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!