Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen esetben mennyire elnézőe...

Ilyen esetben mennyire elnézőek a lányok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Sajnos még munkanélküli. Van szakmám, de még nem találtam olyan munkát, ami megfelelne nekem. Még nincs semmilyen jövedelmem, félretett pénzem. Ismerkedés elején kissé félénk, nem túl magabiztos ember vagyok, de ha már jól megismertem valakit, akkor ez elég hamar elmúlik.

Ezek elég nagy hiányosságok? Nem arra törekszem, hogy egész életemben semmirekellő legyek, csak még nincs stabil jövőképem, amiből építkezhetnék, de célom az, hogy jobb élet helyzetet teremtsek. Családalapításra még egyáltalán nem vágyom, szerintem bőven ráér.


2014. aug. 13. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok túl egy friss szakításon,ahol a pasi ugyanolyan volt,mint te.Még egyszer nem kéne ilyen ember és ilyen kapcsolat.Nekem férfi kell,aki tervez velem,nem egy céltalan kisfiú,akinek szájába kell adni a falatot.
2014. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az, h munkanélküli vagy, önmagába nem gáz, bárkivel előfordulhat. De ha azért vagy huzamosabb ideig munkanélküli, mert "nem találsz olyan munkát, ami megfelelne neked" az már gáz. Én fősulit végeztem, mégis volt olyan időszak az életemben, amikor takarítóként dolgoztam, mert nem volt más. Gondolom még a szüleidnél laksz, ami tökéletesen megfelel neked, ezért nem is erőlteted annyira a munkakeresést...


"Ismerkedés elején kissé félénk, nem túl magabiztos ember vagyok" -akkor a lány udvaroljon neked?


Családalapításra szerintem a mai lányok többsége nem vágyik, szóval szerintem ez inkább pozitívum:D De öszzességében nem vagy egy főnyeremény.

2014. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De k..va érhetetlenek vagytok ennyire nem megy nektek a szövegértés? Hol írtam azt, hogy beletörődtem a helyzetembe? Ugyanúgy keresek munkákat, csak a JELENLEGI helyzetem ilyen. Előtte suliztam jelentkeztem diákmunkákra, ahol volt hely ott tudtam dolgozni, nem rég szereztem szakmát, amivel nem tudok könnyen elhelyezkedni. Sehol se írtam, hogy semmirekellő életet akarok folytatni. Ilyen nehéz ezt megérteni? Attól, hogy volt kapcsolatotok semmire kellő pasival, miért kell párhuzamot vonni köztem. Ezen az oldalon mindenki ilyen előítéletes gyökér?
2014. aug. 15. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!