Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen esetben mennyire elnézőe...

Ilyen esetben mennyire elnézőek a lányok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Sajnos még munkanélküli. Van szakmám, de még nem találtam olyan munkát, ami megfelelne nekem. Még nincs semmilyen jövedelmem, félretett pénzem. Ismerkedés elején kissé félénk, nem túl magabiztos ember vagyok, de ha már jól megismertem valakit, akkor ez elég hamar elmúlik.

Ezek elég nagy hiányosságok? Nem arra törekszem, hogy egész életemben semmirekellő legyek, csak még nincs stabil jövőképem, amiből építkezhetnék, de célom az, hogy jobb élet helyzetet teremtsek. Családalapításra még egyáltalán nem vágyom, szerintem bőven ráér.


2014. aug. 13. 16:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%

Uhh, ez elég gáz így.

Nekem biztos hogy nem kellene ilyen "férfi".

2014. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nincs veled semmi baj. Ha egy csaj azt várja el egy 24 éves pasitől, hogy vezérigazgató legyen egy multicégnél, akkor menjen luxuskurwának. Bár úgy biztos nem családra vágyó pasival fognak találkozni.
2014. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

nincs munkád, nincs terv, nem tudod mit akarsz és félénk vagy

ez így nem hangzik túl jól

oké hogy majd lesz és majd később már magabiztosabb leszel, de addig? nem lehetetlen, de így nehezebb dolgod lesz barátnőkeresésnél

2014. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Azért 24 évesen már bőven illene dolgozni, és tervekkel rendelkezni a jövőre nézve!
2014. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy van-e munkája vagy nincs, ha élvezem a vele töltött időt, beszélgetéseket. Igazából az lenne a legjobb, ha sosem kéne egyikünknek sem állandó munkát vállalnia, csak körbeutaznánk 1-1 hátizsákkal vagy egy lakókocsival, mindenhol vállalnánk valami átmeneti melót amiből lenne épp elég pénzünk, aztán így élnénk. Lehet előbb-utóbb így is teszek.
2014. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A világot, nyilván, azt utaznánk körbe.
2014. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű munkát találni és reális terveket kitűzni! Én csak szeretném, ha türelmes lenne mellettem. Neki is lehetnek céljai vagy esetleg karrierje, engem egyáltalán nem zavarna, ha neki lenne munkája és stabil keresete ettől nem érezném magam férfiatlannak.
2014. aug. 13. 17:35
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Magyarul a csaj tartson el... hát ne haragudj, de 24 éves korára szerintem egy férfinak illene tudnia, hogy mit akar kezdeni az életével.


Persze én férfiként mondom ezt.

2014. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy eltartson. Azt mondtam, hogy nem zavarna, ha ilyen állapot adódna, nem érezném magam kevesebbnek, keresnék akkor is munkát. Próbáljátok már értelmezni amit írok!
2014. aug. 13. 18:41
 10/13 anonim ***** válasza:

hát, én már tapasztalatból mondom, hogy nem kezdenék ilyen fiúval. az én barátom 26 volt, és ugyan volt munkája mégis jövő nélküli, elképzelések nélküli, csóró, gyerekszobámban élek még 4 éves szintjén állt. de hát a szerelem vak, és 2 évig rajongtam érte, míg végül ő kidobott, mert, hogy már nem szeret..

na, akkor megfogadtam, hogy csak olyan férfivel kezdek már, akinek vannak tervei, céljai, halad valami felé, és már el is indult, nem csak mondja. lehet munkát találni, ha valaki nagyon akar! nem tudom mióta vagy munkanélküli.. de akik fél-egy éve azok, azok általában nem is igen erőltetik meg magukat. nekem nem az kell, hogy pénzes legyen, mert totálisan nem érdekel, (szerencsére olyan családból jövök, hogy engem ez nem foglalkoztat, nem így neveltek) de, mivel túl vagyok már a középsulin rég, így nem látom azt kapcsolatnak, hogy sétálunk a városban és mindketten hazamegyünk külön-külön aludni.

ha férfi, akkor legyen tökös ismerkedésnél, törjön előre a karrierjében, mert abból tudja egy nő, hogy az életében fontos társa lehet. akire felnézhet, és akivel érdemes jövőt építeni.

2014. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!