Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek a következő esetben?

Mit tegyek a következő esetben?

Figyelt kérdés
Van egy család a faluban, ott a családfő egy 60 éves ember. a felesége is kb ennyi idős, vagy kb 55. három gyerekük felnőtt, családjuk van, messze élnek. 15 éve örökbe fogadtak egy srácot, idén 19 éves, jó haverom. aztán két éve örökbe fogadtak egy akkor 14 éves lányt aki már 16. és négy hónapja hoztak egy lányt is, aki 14 éves. Nos ő az, akit tegnapelőtt emlegettem, az emo csaj Tegnapelőtt a srác és a két lány is voltak velünk kirándulni. Az emo csajjal jól elbeszélgettem. Tegnap délután elmentem hozzájuk, kb egy éve voltam náluk utoljára, azelőtt gyakori vendég voltam, mert a családaink évtizedek óta jóban vannak szeretik ha megyek Tegnap már fura volt, mert nem is beszélgettem az emo lánnyal (Szandi a neve ezentúl), de folyamatosan egymásra néztünk. Ma délután is voltam náluk, sráccal temetőben sírokat gazoltunk ki, utána mentem hozzájuk. Otthon Szandi megint csak bámult és persze én is néztem, mert habár 13, nekem mégis tetszik. Érett, ráadásul min. 15-nek kinéz. A nevelőanyja nem engedi senkinek hogy a lányok közelébe menjen, max nekem, mert engem nagyon szeretnek ott Ma kettesben voltunk pár percet, de akkor nem jön ki semmi értelmes csak némán állunk egymás mellett, szórjuk közben a közhelyeket Holnap is megyek szerintem, de folyamatosan őt tudom szinte nézni, de ő is néz és néha kérdezget is tőlem ha többen ülünk pl az udvaron és nem ketten vagyunk. Mit tegyek?

2014. aug. 1. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd jobban.
2014. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen farok.Nyilván neked kéne kezdeményezned beszélgetést. És próbálj kicsit személyesebb,barátságosabb szintet megütni a beszédtémákkal.
2014. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

smárold le ha egyedül maradtok.a reakcióból megtudod mi a véleménye kettőtökről. Majd írj ha lett valami :)


Hány éves vagy?

2014. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, a másik probléma az, hogy én 18 vagyok... Mindig is az én korombeli lányok érdekeltek, de ő pár házra él, és nagyon megtetszett...
2014. aug. 1. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!