Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozásnál előnyt jelent?...

Csajozásnál előnyt jelent? (főleg itteni lányoknál? )

Figyelt kérdés

ha ilyen gépen írok a gyakorikérdésekre:

[link]


a haverom szerint (AMD megszállott) az I7 a menő a csajok körében, lányok mi a véleményetek? :) és mennyire jön be a pezsgőszín? programozóként jó gépet akartam hát ezt vettem, de talán nem csak a munkában van előnye...


21F



2014. aug. 12. 22:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó tetszett a hozzáállásod és a mondani valód :) bárcsak többen látnák így a világot :) és mind1, hogy milyen processzort és videó kártyát vásárolnak, csak értsék meg a dolgok mivoltját :) csak egy eszköz ami igazán számít azt egy gép úgysem adhatja meg :) de sok ember sem...meg van ki adhatja meg! azt a személyt kell megtalálni :)


ja és a 4 gigás másolási sebességet elfelejtettem :) a Samsung SSD biztosítja :P

2014. aug. 16. 23:59
 22/34 anonim ***** válasza:
Én komolyan azt gondoltam, hogy ez valami gerillamarketing a MediaMarkttól.
2014. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Én imádom a jó gépeket, valószínűleg mert sokat játszom. Bár a Media Markt link nem dob sokat a renomén, máshol sokkal olcsóbban be lehet szerezni ugyanazt (én is most cseréltem Samsung SSd-re a merevlemezem de 2x annyiba került volna ott veszem). A szín a notebooknál szerintem teljesen lényegtelen (hacsak nem rózsaszín, az kerülendő). Plusz pont viszont a Linux.


Viszont nyilván nem a gépe alapján választok párt, azt meg nagyon nem szeretem mikor egy pasi nem saját magával akar "csajozni" hanem valamilyen tárggyal, élőlénnyel (kocsi, ház, gép, kutya...)

2014. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem itt vettem, csak innen linkeltem be :) nem marketingelek :D igazából csak viccnek szántam a kérdést, hogy megmosolyogtassak pár embert a haverom véleményével :) mindig ezzel hülyéskedünk egymásközt, hogy úgy kell csajozni "szia cica I7" :D igazából ő szívja ezzel a vérem :D és nem ezzel akarok csajozni :D ezen csak dolgozok és szabadidős tevékenységeket űzök :) nem olyan mint egy kocsi, hogy mutogatom "nézd mim van" :) sőt ismerkedésnél nem is linkeltem be senkinek :D mert kit érdekel :D mondjuk volt már olyan lány aki megkérdezte milyen telefonom van :D
2014. aug. 26. 11:05
 25/34 anonim ***** válasza:
A telefonra rákérdezni nem hülyeség, már ha az ember nemcsak az anyagi állapotot akarja vele felmérni. Volt már, hogy én is megkérdeztem pasitól. :) Egyrészt imádom a kütyüket, másrészt a tulajdonos rengeteg minden személyiségvonására lehet következtetni a telefonjából. Ha okostelefonja van, akkor miért, ha nem, akkor miért nem. Miért ezt a márkát és típust választotta, mire használja a telót, mióta van meg, milyen állapotban van stb. Szóval ez nem akkora marhaság. :)
2014. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Elkell hogy keserítselek,de ez a ,,vicc" nem jött össze :/ van ez így ;)
2014. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
csajozz laptoppal :DD vidd magaddal bulizni is hátha...
2014. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

nem járok bulizni, már van barátnőm :P igazából őt nem nagyon érdekli, pedig I7!!!!!! :D


lehet a HÉV-en fogom használni, mert dolgozok, de már csajozásra nem fogom használni...pedig ha írták volna itt, hogy hatásos akkor később úgy tudnám árulni: "a puncimágnes, gamer laptop"...de így...ááá lányok...

2014. nov. 19. 14:11
 29/34 anonim ***** válasza:
De jót nevettem. :D Köszönöm nektek. :D
2014. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
XXDDDDDD
2014. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!