Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozásnál előnyt jelent?...

Csajozásnál előnyt jelent? (főleg itteni lányoknál? )

Figyelt kérdés

ha ilyen gépen írok a gyakorikérdésekre:

[link]


a haverom szerint (AMD megszállott) az I7 a menő a csajok körében, lányok mi a véleményetek? :) és mennyire jön be a pezsgőszín? programozóként jó gépet akartam hát ezt vettem, de talán nem csak a munkában van előnye...


21F



2014. aug. 12. 22:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Ha nekem adod akkor én is odaadom magam neked :P


Na jó,csak viccelek..oké ez az egész,de ha valaki kapcsolatban lenne veled,ha nálad lenne a barátnőd,akkor is mindig kockulnál a gép előtt?!

2014. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
ha ott lenne nálam egyértelműen vele foglalkoznék...akkor csak fontos munka miatt ülnék a géphez vagy ha van valami különösebb oka...még a GYK-t is hanyagolnám miatta :D lenne jobb elfoglaltságom :) mondjuk barátnő nélkül is van...csak arra nem szánok annyi időt :) tanulás munka mellett néha kell a szórakozás is :)
2014. aug. 13. 09:40
 13/34 anonim ***** válasza:

Agyafúrt vagy..mindig van valami jó kifogásod mindenre :D

Én max megdicsérném,de ne várd hogy minden nő ez miatt hever majd a lábaid előtt :)

2014. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Liababa válasza:
Szerintem jó a gép , és általábban ( ha nem egy olyan csaj eszével gondolkozok mint én ) akkor számit mert ha igy mondanád hogy mien géped van ( a beszélgetésben ) akkor arra gondolnának a csajok hogy van pénzed vagy a szüleidnek és ha igy veszük akkor jo választás !
2014. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Én dolgoztam meg érte, saját fizetésből vettem :) és ha egy csaj ez miatt vagy a pénz miatt bukna rám akkor nem kéne :)
2014. aug. 13. 17:04
 16/34 Liababa válasza:
Ha a saját eszemel gondolkodom akkor igen előnyt jelent szerintem . :D
2014. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Hàt, sikerült, amit akartál :D

Egész végig vigyorogtam, míg olvastam a kérdést meg a válaszokat :3

2 vidàm perc kipipálva:)

2014. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
akkor már megérte kiírni és kiemelni :) további szép estét és sok mosolygást :)
2014. aug. 16. 22:56
 19/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm:)

Neked is! ^~^

2014. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Igaza van a haverodnak, na de nem AMD ügyben, hanem hogy az i7 a menő. Én mindig is azt vallottam: ha proci, akkor Intel, ha videokártya, akkor Nvidia (bár azt mondják, az Ati Radeonnak mostanában jobb az ár-érték aránya), úgyhogy nekem bejön a notebookod. ;) Viszont nemcsak az emberekre, hanem a gépekre is igaz, hogy nem a külső (pezsgőszín...) számít, hanem a belső értékek (4x2,2 GHz + 16 GB DDR3-RAM), úgyhogy nekem hiába mutogatnád a notebookod, ahhoz működés közben is látnom kéne, hogy értékelni tudjam.


És tetszett a kérdésed vicces mivoltja!


L/20

2014. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!