Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozásnál előnyt jelent?...

Csajozásnál előnyt jelent? (főleg itteni lányoknál? )

Figyelt kérdés

ha ilyen gépen írok a gyakorikérdésekre:

[link]


a haverom szerint (AMD megszállott) az I7 a menő a csajok körében, lányok mi a véleményetek? :) és mennyire jön be a pezsgőszín? programozóként jó gépet akartam hát ezt vettem, de talán nem csak a munkában van előnye...


21F



2014. aug. 12. 22:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Egy kocka csajnál mindenképp.
2014. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
röpködni fognak a bugyik, ha ráírsz valakire, gondolom már most számtalan üzenetet kaptál, fiú vagyok, de bevallom őszintén legszívesebben én is írnék
2014. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nem az lenne az első kérdésem tőled, sőt a második sem, hogy milyen gépről írsz.

Nálam nem előny, de attól még ez a gép jól néz ki. :)

2014. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

engem pont nem érdekel... :D


20/L

2014. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
gondolom csak vicc kérdés :)
2014. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

hát ha nem előny akkor a munkámnak élek, dobom az életre szóló kapcsolat reményét...pedig az I7-el pontosan kitudtam volna számoltatni mennyi az esélye, hogy boldog legyek...de ti most megadtátok a választ...0...


VAGY MÉGSE!!!! talán kéne egy új gép? :Dű


na jó nem zsibbasztom magamat és titeket a hülyeségekkel :P vannak itt komolyabb válaszra váró kérdések :)


ja és igen szép gép, nekem tetszik a színe is, haverom azt mondta elég csajos a kép alapján, de élőben sokkal szebb :D de ezzel nem lehet hódítani :D akkor maradnom kell az érzelmességemnél...az meg inkább negatív...szóval meg kell változzak...ja és mellesleg be kell szereznem egy új laptopot...

2014. aug. 12. 22:12
 7/34 A kérdező kommentje:
persze, hogy csak vicc...csak gondoltam én is írok valami ilyet, hátha végre mosolyognak egy jót páran...mondjuk ahhoz valami viccesebb kellett volna...de majd kitalálok valami jobbat :) csak most sokan más hülyeséget kérdeztek...gondoltam ez jobban ide való :) és majd megmutatom a haveromnak az eredményt ha addigra nem törlik a kérdést...ááá minek vettem én I7-et...ja a munka miatt... :D
2014. aug. 12. 22:13
 8/34 anonim ***** válasza:

jól néz ki, de nem gép alapján választok

lehet valakinél ez előny, de nálam biztos nem

2014. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
MacBook Pro > ez a szar.
2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

hát megspóroltunk neked egy kis időt...

nyuodtan hódíthatsz vele, max a gépedbe lesznek szerelmesek, nem beléd... :D

2014. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!