Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nehéz ilyen pasit találni?...

Nehéz ilyen pasit találni? Hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan fiút keresnék aki nem olyan akaratos szereti hogyha irányítják de ha nem is szereti elfogadja hogy pl én lennék a vezető fél a kapcsolatunkban tehát aki hordaná a nadrágot ilyen pasit nehéz találni?

2014. aug. 12. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
az en szekeremet csak es kizarolag ferfi iranyitja a mancipancio pedig egy hatalmas baromsag es meg kene egetni magjan aki kitalalta mert a fehernep csak lazadozik holott semmivel sem ernek tobbet mint reg amikor tok normalis volt hogy a ferfi elnyomta oket
2014. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 C0r3 ***** válasza:
Ágyban felőlem oké, meg még a randik megszervezésénél is,de máshol engem rohadtul idegesítenél. A legrosszabb dolog, amit tehetnél velem az az, hogy irányítasz. Szóval köszi nem. (17F)
2014. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

boccs hogy érvényesülök és nem a konyhában képzelem el a helyem kb :D

Mellesleg a nők sokkal jobb irányítók mint a férfiak sokkal logikusabban tisztábban tudnak gondolkodni ;) (a tesztoszteron meg nem igazán jó párosítás a logikus gondolkodásban ahogy itt egy két "Kan vezérhím" beállítja magát" :D

2014. aug. 12. 17:53
 14/18 Mr. Truth ***** válasza:

Alapból én sem szeretem ha nő irányit de pl ha megbeszélünk egy találkát valami számomra ismeretlen helyen akkor persze hogy rábizom magam ert ő tudja mi a járás arrafelé.

De pl háloszobában vagy egy kapcsolatban is azt szeretem ha demokrácia van.. .egyik fél sem csinál olyat amit nem akar és igy is jolérezni magunkat... szerintem ez a normális nem az hogy megmondja az egyik hogy mi lesz és a másiknak ha tetszik ha nem követni kell az utasitásokat.

Akkor jó minden ha spontán és nem forgatókönyv szerü

2014. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Mellesleg a nők sokkal jobb irányítók mint a férfiak sokkal logikusabban tisztábban tudnak gondolkodni ;)"


Világos! Hogy ennek ellenére alig van vezető beosztásban nő, az csak a gonosz patriarchális összeesküvés miatt van. Na szép álmokat! ;)

2014. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Jó kérdés h mennyire akarsz irányítani. Én inkább együttműködés párti vagyok egy kapcsolatban. Sztem két emberről szól és nem arról h egyik irányítja a másikat :)


(fogalmam nincs h mennyire viselném el.)

2014. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ÉN nem bírnám elviselni.
2014. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Igazából nálam az nem jön be,ha egyik irányítja a másikat.itt mindegy,melyikről van szó..se a férfi se a nő ne irányítsa a másikat..nekem a papucs-pasik nem jönnének be....hisz mind a 2 felnőtt..tudja,mit akar..nem kell neki megmondani..párkapcsolat részemről akkor jó,ha egyenrangúak benne mindketten..megbeszélik a fontosabb dolgokat..ami pedig nem annyira fontos,ott lehet spontán dönteni..persze..és persze..olyan is van,hogy a másik kedvéért megteszünk dolgot..de nem irányítás hatására,hanem mert a másik kedvében szeretnénk járni...

persze..igazából.az igazsághoz hozzátartozik,hogy jól működnek ezek a párkapcsolatok,ahol a nő irányít..tudok ilyen párokról..

2014. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!