Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nehéz ilyen pasit találni?...

Nehéz ilyen pasit találni? Hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan fiút keresnék aki nem olyan akaratos szereti hogyha irányítják de ha nem is szereti elfogadja hogy pl én lennék a vezető fél a kapcsolatunkban tehát aki hordaná a nadrágot ilyen pasit nehéz találni?

2014. aug. 12. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Itt a kockák közt csak ilyen van:-)
2014. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
crazy...
2014. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A befolyásolható papucs pasik és nők mindig is nagyon keresettek voltak :P
2014. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű ilyet találni, csak vonzódni nem fogsz hozzá, ergo kapcsolat nem lesz belőle.
2014. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Szóval egy k*csögöt keresel, vannak ilyenek sajnos, akik ennyire papucsok.

22F

2014. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Itt van ez a nyomorék magas vékony az oldalról írjál rá, ha még nem kötötte fel magát.
2014. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Öcsém halál pont ilyen. XD De már van diktátora. De ha jobban ki tudok veled jönni segítek megdönteni a hatalmát. :D
2014. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem becsapják megukat azok az emberek, akik azt hiszik, hogy a másik papucs :), legyen az nő vagy férfi.
2014. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

miért ne vonzódnék hozzá ilyen pasit keresek?


és nem k**csögöt -.-


szerintem nincs semmi baj vele ha a nő irányító fél egy kapcsolatban nem mindenki az a "törékeny" lány én mindigis vezető típus voltam :)

2014. aug. 12. 17:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Az emancipáció nem azt jelenti, hogy a férfiaktól elvesszük a gyeplőt, hanem, hogy melléjük ülünk a bakra és együtt kormányozzuk a szekeret. Amúgy, ha le tudsz győzni kardpárbajban és römiben, akkor irányíthatsz, ellenkező esetben a szexrabszolgám leszel és napi szinten 3 alkalommal kell megnézned a Sharknado-t kipeckelt szemekkel.
2014. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!