Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemen könnyebb ismerkedni?...

Egyetemen könnyebb ismerkedni? Könnyebb barátnőket, pasikat, haverokat találni? Mint középiskola 18L

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha balfék vagy az emberi kapcsolatok területén, akkor ott sem lesz könnyebb, sőt még inkább magadba zuhanhatsz.
2013. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ott sem könnyebb.Csak másabb
2013. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok balfék. Csak azt hallottam h ott már mindenkinek megvan a maga baráti köre. És ha n nem tartozok bele attól még bekerülhetek e?
2013. okt. 23. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetnél velem privátban, hogy kiderítsem, valóban nem vagy-e balfék? :D
2013. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D:D írj
2013. okt. 23. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem könnyebb semmivel.
2013. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 vagyok sok ismerősöm került egyetemre és mindenki áradozik milyen jó. Ha nem olyan vagy akit mindenki utál akkor könnyen beilleszkedsz rengeteg a buli haverok csomó csávó. Nekem az egyetem tépte el a szerelmemet mert őket választotta helyettem őket jobbnak találta mint azt akit mindenkinél jobban szeretett.
2013. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!