Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Milyen jeleket vártok...

Srácok! Milyen jeleket vártok egy lánytól, amire léptek is?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Te dolgod. Én értettem már félre mosolyt, kedvességet és pofára estem. Azóta vigyázok, mert nem akarom magam még egyszer olyan érzelmi válságba sodorni. Tudod szar dolog a viszonzatlan szerelem. Ezért aztán ha valaki tőlem akar valamit, az legyen FÉLREÉRTHETETLEN. Ez csak érthető, nem?
2014. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Részemről, ha biztos lennék benne, hogy a kiszemelt srác észlelte az ilyen jeleket, de nem lép, elkönyvelném magamban, hogy nem tetszem neki és hagynám az egészet."

Vagy éppenséggel félénk és nem mer odamenni hozzád....

Aztán mint oly sok nő , a női büszkeség miatt ő bizony nem megy oda aztán erről ennyit. pedig ha odament volna...ki tudja mi lett volna a vége.


Nagyon sok szép csinos lány van, és sok a magát átlagon alulinak gondolt pasi, és ezért úgy gondolja, hogy áhh úgy is csak szédít és nem jönnék be neki.

2014. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hogy valaki odamegy hozzád, az nem jel...
2014. aug. 8. 14:32
 14/23 A kérdező kommentje:
Amúgy a férfiak számára elképzelhetetlen, hogy nők között is vannak olyanok (méghozzá szép számmal), akik csúnyának, kövérnek/soványnak/nőietlennek tartják magukat, ezért nem MERNEK odamenni valakihez?
2014. aug. 8. 14:34
 15/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, mert az már egyértelmű a mosolygás után hogy nem csak mosolyog hanem szeretne is valamit....jel nem jel.

hány éves vagy te 15??

2014. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

""Pl kijelented, hogy bejön. Nem nagy kunszt kimondani ezt, csak a gyerekeknek nehéz."


Meg az oldal alapján sok férfinak."


Hehe, paradoxon amit írtál, az nem férfi akkor :D

Pont ettől(is) felnőtt az ember, srác esetében pedig férfi, ha fel meri vállalni saját magát, érzéseit, és nem keménykedik feleslegesen.

2014. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a férfiak számára elképzelhetetlen, hogy nők között is vannak olyanok (méghozzá szép számmal), akik csúnyának, kövérnek/soványnak/nőietlennek tartják magukat, ezért nem MERNEK odamenni valakihez?" Dehogynem!


Ezért van manapság annyi egyedülálló ember. ÉN nem merek, ő sem mer...hümm mi legyen?? hát jóvan akkor ennyi menjünk haza...majd gyakorin megkérdem.,

2014. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Hehe, paradoxon amit írtál, az nem férfi akkor :D "


Ez alapján sok olyan van az oldalon, aki férfinek hiszi magát, de nem az.

2014. aug. 8. 14:36
 19/23 A kérdező kommentje:

" ÉN nem merek, ő sem mer...hümm mi legyen??"


Hümm, mondjuk hibáztassuk érte a másikat?

2014. aug. 8. 14:37
 20/23 anonim ***** válasza:
10%

De jelzés, hogy szeretne valamit. Másrészt ha még oda sem mer jönni és jelezni, hogy akar valamit, akkor mire véljem a szándékát? Mert komolynak nem gondolnám. Én nem vagyok az a fajta, aki odamegy csajozni mindenféle szép lányhoz, csak mert szép. Csak akkor érdekel valaki, ha ismerem is valamennyire és tudom milyen ember. Ergo egy mosoly nekem nem jelent már semmit. Egyszerű kedvesség is lehet és bizony ha meg emiatt kezdek magamban táplálni valamit, akkor jön a pofára esés.


Nem értem amúgy, hogy a jel küldözgető lányok miért dumálnak a férfiak töketlenségéről, mikor önnön maguk legalább annyira betojiak, hogy többre nem telik? Ha kell valaki, igen is szerezd meg, mert nem fog az öledbe hullani. Persze aki "vakon lövöldözget", de nem komoly szándékkal, az más... de ha nekem konkrétan kell valaki, mert kiszemeltem magamnak, ahhoz igenis odamegyek és egyértelmű leszek vele. Ezt persze nem a férfi nemre vetítve mondom, mert ezt megteheti férfi és nő egyaránt.

2014. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!