Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Vártok még jeleket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vártok még jeleket a lánytól, vagy ilyen esetben léptek, ha tetszik a lány? (lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy munkatársam, ezt egy barátnőm tudja is, mások, a srác is, nem tudom, hogy tudja-e, vagy csak sejti.

Azóta mintha kedvesebb lenne velem, vagyis nyitottabb, mintha többet poénkodna, de lehet csak beképzelem.

Ha tudnátok, vagy sejtenétek, hogy tetszetek egy lánynak, akkor lépnétek, vagy szerintetek csakis azért nem lép mert nem jövök be neki?

Hallottam amikor egyik haverja mondta neki, hogy jól nézek ki, de azt nem értettem ő mit válaszolt (100%, hogy rólam volt szó).


2011. márc. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ha bátorító szó kell, akkor azt mondom lépj. Kérdés, hogy mit akarsz? Van terved?
2011. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak megkedvelt téged, figyeld a szemét amikor

néz mert abban minden benne van.

2011. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!