Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki eladósodott, lassan...

Aki eladósodott, lassan hajléktalan az is találhat párt magának?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim, nem fontos a külső 30f
2014. aug. 7. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarnál beköltözni a csaj lakásába és közös kasszán lenni vele, úgyhogy miért ne?? Ha "jó pasi" vagy (intelligens, kedves, helyes), akkor ez nem lesz akadály az tuti. Persze nem olyan pitsákkal kell ismerkedni, aki rögtön luxusétterembe vitetné magát veled :D
2014. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a párkeresést halaszd későbbre.
2014. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Amelyik nő azon rinyál, hogy nem járna ilyen férfival, az nyisson magának egy vállalkozást.

De aztán majd ne sírjon azon, hogy nincs elég bevétele a csóró lakosság miatt és annak ellenére a NAV akkor is elkéri azt a nemlétező pénzt is.

Pont az a lényeg, hogy ilyenkor kellene még jobban egy társ az ember mellé, aki nem a tudásával jön dicsekedni értetlenkedve, hanem van annyira intelligens, hogy megérti ezt a helyzetet.

És párban tudják úgy alakítani a dolgokat, hogy kettejük közül legalább az egyiküknek legyen mindig munkája.

2014. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Ja, én azt bírom, amikor válaszként valaki a saját élettörténetét írja le. Mint itt valaki, hogy ő 10 évig szenvedett egy olyan pasi mellett, akinek hol volt , hol nem munkája. De könyörgöm, az ilyen magát nem hibáztatja? Minek volt vele 10 évig, ha ennyire szenvedés volt a kapcsolat? És akkor a saját sztoriját kivetíti a kérdezőre, pedig semmi köze a két helyzetnek egymáshoz!

Nekem talpraesett becsületes férfinak tűnik a kérdező és biztos talál magának így is lányt, és ha ilyen helyzetben jön vele össze, legalább biztos lehet benne, hogy nem egy anyagias liba lesz :)

2014. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
az, hogy jóravaló valaki egy dolog. de ha mellette képtelen felmutatni egy munkahelyet, akkor talán ne az legyen az első, hogy barátnőt akar. Ráadásul a "nincsenek nagy igényeim" pont nem arra utal, hogy csak a boldogságot keresi, sokkal inkább valakit, aki mellett meghúzhatja magát, talán pont hogy ne legyen hajléktalan. Nem vetítettem ki senkire a saját nyomoromat, csak elmondtam, hogy van tapasztalatom abban, amikor egy olyan pasival él az ember, aki bár elmondása szerint keresi a munkát, de a munka valahogy mégis elkerüli. és emiatt hibás még közértes is, de ő egyáltalán nem az. Ismerem az ilyen fajtát. Nagyon is.
2014. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocs előző, de én még mindig nem értem az összefüggést a te elpazarolt 10 éved és a kérdező kérdése között. Látnok vagy, hogy máris tudod, hogy a kérdező milyen jellemű ember?? Honnan veszed, hogy ő ugyanaz a "fajta", mint a te pasid? Látatlanban ítélkezni mások felett az nagyon megy egyeseknek...
2014. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Az a pasi, aki majdnem a hajléktalanság szélére került, az minden csak nem sikeres, nem dolgos és nem szorgalmas. Hát innen "tudom", hogy a kérdező milyen pasi.

De ha ennyire véded, akkor hajrá. Lehet pont téged keres, szerintem jól megértenétek egymást.

2014. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem vagyok homokos! :D És bocs, hogy elmondtam a véleményem, szerintem ez nem védése senkinek… Sajnálom, hogy ennyire ideges lettél tőle.
2014. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

Érthető, hogy ideges lett elvégre 10 évig kitartott egy pasit..

kérdező más helyzet, mindenki találhat párt magának, ne aggodj..van akinek nem is volt lakása, albérletben él és mégis talál magának társat.

2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"
2014. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!