Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki eladósodott, lassan...

Aki eladósodott, lassan hajléktalan az is találhat párt magának?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim, nem fontos a külső 30f
2014. aug. 7. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem kellenél, bocsi. Nem szándékozom senkit sem kihúzni a fekáliából és egy hatalmas adóssággal rendelkező egyént a nyakamba venni és eltartani. Aki annyira eladósodott, az magának kereste a bajt.
2014. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Aki annyira eladósodott az nem feltétlen magának kereste a bajt. Vannak olyan egyének, akiket nem támogatnak a szülők, vagy egyébként is rossz szociális helyzetűek. Próbálnak előrébb jutni de aki nincs benne az könnyen ítélkezhet. Figyelj, ha a személyiséged megnyerő és találsz olyat akinek bejössz, annak nem fog számítani, hogy milyen a háttered. Bár igaz nehéz ilyet találni. Én sem szívesen venném a nyakamba más adósságát, de pl ha a párommal történne ilyen, nem hagynám el ezért.
2014. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem is, aki ilyen helyzetben van magának kereste a bajt.
2014. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott. Nincsenek adósságaim, de állandó munkám sem. Tehát nem sokkal jobb. Nőhöz nem merek odamenni. Előbb-utóbb szóba kerülne, mivel foglalkozom. És akkor kínos csönd... Hiába jönnék azzal, szakmám, két diplomám van, csak egy senkinek érezem magam, aki jobb, ha félreáll.

Pedig az óra nekünk is ketyeg, ha nem is a biológiai, jó lenne már egy család.


36F

2014. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenül ne ítélkezzetek mások felett! Honnan tudjátok, hogy mi miatt adósodott el? Sorra dőlnek be a vállalkozások saját hibájukon kívül. /Fizetőképes kereslet hiánya, magas adó, külföldi, olcsó import, alacsony felvásárlási árak,hadd ne soroljam. /
2014. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vállalkozás volt, hibás voltam de minden emberemet kifizettem , nem fizettek ki,becsődöl a.cég
2014. aug. 7. 21:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Becsődölt
2014. aug. 7. 21:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Bartosnak is ott a Kati... szóval igen.
2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Hajléktalanként talán ne az legyen a legfontosabb, hogy párod legyen.


Én 10 évig éltem egy olyan emberrel, akinek hol volt munkája, hol nem volt. Legtöbbször nem volt. Nem egyszer dolgoztam 2 munkahelyen, mert különben még az albérletet sem tudtuk volna fizetni. Mikor szétmentünk egy valamit megigértem magamnak. Soha nem állok szóba többet olyan pasival, akinek nincs tartós munkája. Felőlem lehet árufeltöltő a tescoban, de azt csinálja legalább, és legyen bejelentve.Nem, nagy elvárás szerintem.

2014. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre dolgozni, összeszeded magad anyagilag és minden rendbe jön. Vagy ne áruld el az anyagi helyzetedet, sokan élnek rossz anyagi körülmények között és eljárnak azért szorakozni, ismerkedni.
2014. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!