Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak számomra ilyen elszomorít...

Csak számomra ilyen elszomorító ez a helyzet a mai fiata lányok terén?

Figyelt kérdés
Olyan sok vonzó lány van, nem kell külsőre tökélynek se lenniük, tényleg sok olyan lány van, aki mások szerint ronda, nekem mégis vonzó, de hiába, hiába tetszik nagyon sok lány külsőre, ha a jellemük, személyiségük nem vonzó, sőt inkább taszító sokszor. Nem értem mi van a mai lányokkal, alig találni olyat, akivel jókat lehet beszélgetni hülyülni, rosszalkodni. A legtöbb lány tényleg mintha csak a testét adn, mert lelke, egyénisége meg nincs is vagy elég sötét és taszító.

2014. aug. 6. 13:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"szinte 60-70-80 százalékban az összes lány ilyen, mert azt mondják hogy én már kiabrandultam a fiukbol, engem ok már nem érdekelnek."

"a helyzet az, hogy hozzászoktam ahhoz, hogy alapvetően semmit se kell csinálniuk, mert ha jól néznek ki akkor úgyis lesz jelentkező."

"Mert akinek nagy a mellé vagy egyszerűen lány:dd buknak rá futnak utánuk a legtöbb fiú férfi nekik a lányoknak nem kell semmit sem csinálniuk,"


Tessék srácok, össze is hoztátok a választ! Azért ilyenek a lányok, mert erre van kereslet. A fiúk is csak egyszerű ösztönlények, nem kell tovább cifrázni.


(mielőtt bárki előhúzná az "általánosítás" kártyát, vegye észre, h a kérdés is az! Köszönöm)

2014. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

15 eves voltam,mikor talalkoztam az elso.szerelmemmel. O 19 eves volt es szuz,ahogy en is. Minden tokeletes volt, orakon at tudtunk beszelgetni ket heten at az inerneten(mert nyaralni voltam 200kmre), 5-6 orakat is kepesek voltunk beszelgetni. Elmentem bulizni egy baratnomhoz, es a baratnommel szovetkezve meglepett engem, ekkor talalkoztunk eloszor. Nagyon tetszett nekem, helyes, izmos, okos es ertelmes volt, tokeletesnek tunt. Ossze is jottunk, figyelmes volt, kedves, edes, es mindent megtett ertem. Kituno tanulo volt, nehez szakon volt, de osztalyelso. Szerelmes lettem. Csodalatos volt, eletemben nem szerettem igy senkit. Majdnem masfel evig voltunk egyutt. Azert szakitottunk, mert fizikailag(az erzelmi zsaolas mellett persze) bantott. Sokszor mikor osszevesztunk es el akartam menni tole,hogy nyugi legyen, nem engedett el, elemallt az ajtoban es ha probaltam kijutni(tudni kell eleg harcias vagyok es akaratos) akkor a 90kg-val egyszeruen csak arrebb "rakott" es nem tudtam elmenni. Kesobb pedig sirva bocsanatotkert,hogy o csak nem akar elengedni mert nem bir elni nelkulem. Mindig egy idiota p.csa voltam es megbocsajtottam. Aztan ezek egyre durvabbak lettek. Houzavagott az agyhoz, lefogott, az arcomba nyomta a parnat, ...kesobb ugyanugy sirva bocsanatkeres. De tudtam,hogy ha ellenallok nem.enged. Ugy tettem mintha minden oke lenne, majd mikor alkalom adodott ra elmenekultem. Azt hozza kell tenni, soha nem csaltam meg, nem volt oka erre, szerettem tiszta szivembol, mindig jot akartam neki. Miutan elmentem lelkiismeret furdalasom volt,h milyen k.ocsog vagyok ,h igy leleptem.... mostanra mar rohogok ezen..:D meg en ereztem magam szarul...szanalmas voltam.

Most se nem vagyok k.urva se nem hasznalok ki senkit, de ez lelkileg tonkretett. Meg mindig nem tudnek mast szeretni. Szoval mi is van a mai lanyokkal??? 17/L

2014. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A 20-as megmondta a frankót, ez teljes mértékben így van, és általános dolog a mai nők körében. Annyi kiegészítés, hogy még a nem különösebben szépek is ilyenek, mert sok pasas már az ő seggüket is kinyalja.
2014. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!