Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak számomra ilyen elszomorít...

Csak számomra ilyen elszomorító ez a helyzet a mai fiata lányok terén?

Figyelt kérdés
Olyan sok vonzó lány van, nem kell külsőre tökélynek se lenniük, tényleg sok olyan lány van, aki mások szerint ronda, nekem mégis vonzó, de hiába, hiába tetszik nagyon sok lány külsőre, ha a jellemük, személyiségük nem vonzó, sőt inkább taszító sokszor. Nem értem mi van a mai lányokkal, alig találni olyat, akivel jókat lehet beszélgetni hülyülni, rosszalkodni. A legtöbb lány tényleg mintha csak a testét adn, mert lelke, egyénisége meg nincs is vagy elég sötét és taszító.

2014. aug. 6. 13:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ne általánosts attól még hogy te nem találsz olyan lányt nem azt jelenti hogy nincs! Mi van ha te vagy túl válogatós? Erre még nem gondoltál?

HIdd el mi lányok is így vagyunk a mai pasikkal...

2014. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

de milyen érdekes a normális lányok nem találnak normális srácot

a normális srácok nem találnak normális lányt :D

2014. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

juj mer ha aztán annyi az átlag akkor mi a gci van?

apád fsza vége


az ilyen még rosszabbak,az egyik pl 20 éves létére szerelmes volt egy bzi bieber nevű amerikai szrkupacba.ÉS a legtöbb ilyen volt.Átlag egekbe ész meg a fa*szom alján. :) Nem tudom ez kinek jön be.

2014. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ugyan azért, amiért a fiatal fiúk terén:p am tökre megértekek kérdező, alig lehet értelmes emberrel találkozni
2014. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nagyon sok a csinos, fizikálisan vonzó lány, de többségük annyira primitív és unalmas, hogy pár szó után sajnálod, hogy kinyitotta a száját. az ilyenek a szexen kívül másra se jók, mert kínszenvedés velük a társalgás.
2014. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek veled kérdező. Tudod hogy ez miért van többnyire?? Mert akinek nagy a mellé vagy egyszerűen lány:dd buknak rá futnak utánuk a legtöbb fiú férfi nekik a lányoknak nem kell semmit sem csinálniuk, feszülős ruhát fekvesznek máris futnak utánuk a fiúk férfiak. Nem kell nekik semmit sem csinálniuk találnak egy gazdag Palit aki eltartjaa majd őket. Így még tanulniuk sem kell. Itt a probléma Egyik LEGNAGYOBB probléma bennünk fiukban van meglatunk egy lányt van pi@@@aja. Máris megnezzuk, atbstb

Én azt mondom talán akkor fogunk találni normális lányt ha le@juk a lányokat. Próbáljuk meg irányítani a hormonokat,nem kell utánuk futni, menni, legyen nehezen kapható egy fiú férfi. És ne adjunk meg semmit a lányoknak. Tegyenek ok is érte valamit, testükonn kívül.

2014. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom. Vagy az van, hogy egy hülye liba, akit nem érdekel semmi és senki, csak úgy elvegetál az életben ., vagy pedig az, hogy értelmes, de akkor pedig arra használja az eszét, hogy a másikat átverje, kihasználja, stb. Én még a szó szoros értelmében rendes nővel talán egy kezemen tudom megszámolni, hánnyal találkoztam a 24 életévem alatt. Külföldön érdemes feleség után nézni, a gazdagabb államokban konkrétan ez megy. 24/F
2014. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezek a ma reggeli hozzászolások, nagyon jók, akár egy klubbot is létrehozhattok...azért vannak normális lányok, majd csak összeakadtok eggyel.
2014. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: aki meg normális az meg leszbikus.:D szóval tök Mind1. Egyébként is akar itt a gyk_n is meglehet nézni rengetek a biszex leszbikus lányok, szinte 60-70-80 százalékban az összes lány ilyen, mert azt mondják hogy én már kiabrandultam a fiukbol, engem ok már nem érdekelnek.
2014. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
a helyzet az, hogy hozzászoktam ahhoz, hogy alapvetően semmit se kell csinálniuk, mert ha jól néznek ki akkor úgyis lesz jelentkező. ezért a testükön kívül a személyiségüket teljesen elhanyagolják és azért lesznek olyan egysíkú és unalmas személyek. ráadásul egyáltalán nem tudnak küzdeni, csak várják, hogy a kész dolgok az ölükbe pottyanjanak.. siralmas kilátások...
2014. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!