Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak számomra ilyen elszomorít...

Csak számomra ilyen elszomorító ez a helyzet a mai fiata lányok terén?

Figyelt kérdés
Olyan sok vonzó lány van, nem kell külsőre tökélynek se lenniük, tényleg sok olyan lány van, aki mások szerint ronda, nekem mégis vonzó, de hiába, hiába tetszik nagyon sok lány külsőre, ha a jellemük, személyiségük nem vonzó, sőt inkább taszító sokszor. Nem értem mi van a mai lányokkal, alig találni olyat, akivel jókat lehet beszélgetni hülyülni, rosszalkodni. A legtöbb lány tényleg mintha csak a testét adn, mert lelke, egyénisége meg nincs is vagy elég sötét és taszító.

2014. aug. 6. 13:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Igen mások elvannak, a lányokkal
2014. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

fiatalság bolondság mondja a mondás,

éhezik a disznó mondja a kondás

elszomorít a mai fitalaásg engem,

de hát ez van az embersiég visszafejlett

2014. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Én is ezt tapasztalom. Aki kicsit komolyabban gondolná velük a dolgot, azt is elhesegetik, mert nem "menő" egy normális kapcsolatban élni. Elszomorító.
2014. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem a mai lányokkal, hanem veled van a probléma. Számtalan él hosszú távú kapcsolatban, te vagy az, aki nem tudja ezt összehozni. Nézz magadba, ne másokban keresd a saját sikertelenséged okát.
2014. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy nincs igazad, de azt se hogy igen.


Ugyanis rengeteg csaj van aki olyan mint amit leírtál, de időről időre találok egy nőt aki más mint a többi,aki másmilyen mint a mai generic nő és útána újra optimistán tekintek a jövőbe.

Türelmesnek kell lenni és el kell fogadni, hogy ilyen csaj csak nagyon ritkán toppan be az ember életébe és sokszor ők is foglaltak.

2014. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#6 voltam


Vagy leszbikusak ez is benne van a pakliban.

2014. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet hosszabb ideig kellene kiismerned azt a lányt, aki első benyomásra nem vonzó a személyisége. Én is egész más vagyok, ha ismerek valakit, mint pl. buliba. Ha valaki csak 1x-2x lát amikor épp lazulók a barátnőimmel, vihogunk, iszunk akkor egész más képet kap rólunk. Tehát még egy szélhámosabb lányt is érdemesebb elsőbb jól kiismerned, többször találkozni vele, és utána döntsd el hogy milyen is valójában.
2014. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi vagyok h a 2 utolsó hozászoló hány éves mert úgy van többségiben ahogy a kérdező mondta

A LEGTÖBB!! nem az összes mert van kivétel de tényleg nagyon sok olyan lány van aki tulajdonképp egy r*banc 14-15 éves korához képest nem lehet egy komolyabb kapcsolatot velük kezdeni mert h az nem "menő" mert az a menő hogy 2 hetente mással kavar

2014. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

9# vagyok bocsi nem az utolsó kettő hanem a 4 és 5-ik válaszadó

amire leírtam jött kommi :D

2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha hülyék közé szocializálódtál (pl. szakmunkásképzőbe jársz, mert általánosban rosszul tanultál) akkor ne csodálkozz. Nyilván más a színvonal ott, és más egy olyan gimiben, ahol az évfolyam érettségi átlaga 4,8.
2014. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!