Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Van esélyem? Vagy...

Ever27 kérdése:

Mit tegyek? Van esélyem? Vagy ez még is mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap lent voltam unokatesómnál(lány)és az egyik barátnője mondta,hogy menjünk le szalonnát sütni. Elmentünk s volt ott egy nagyon helyes srác. Mindvégig éreztem a pillantását magamon.Ott maradt velem a teraszon miközben a többiek szalonnát sütöttek. Nagyon jókat beszélgettünk,jobban megismertük egymást. El is hívott a születésnapi bulijára amire már elve megvoltunk hívva,de nagyon jól esett,hogy személyesen is meghívott...:) Állandóan kerestük egymás pillantását,tekintetét.Szinte forró perzselésként hasított végig az egész bőrömön a pillantása.Szinte úgy éreztem,hogy kényszerít arra,hogy nézzek rá,nézzek a szemébe. A végén már a többiek is észre vették,hogy igen néz engem.Engem nem vettek észre de nekem is le nem akadt róla a szemem..:$$ Mikor rám nézett szinte csillogott a szeme s olyan mélyen nézett a szemével,hogy simán bele láttam a lelkébe. Tegnap mikor haza értünk akkor megnéztem,hogy van-e facebookja s örömmel láttam,hogy van. Na most ebben kérném a tanácsotokat,hogy szerintetek bejelöljem? Vagy megvárjam a jövőhetet,hogy mi szűrődik ki a dologból? Mert igazság szerint volt benne sőt előző való nap is rendesen berúgott..Hogy csak az alkohol miatt volt a szem csillogás? Van esélyem nála? Ti mit tennétek a helyemben?


Előre is köszönöm a NORMÁLIS,VALAMIRE VALÓ VÁLASZOKAT!!! :) A tapló,bunkó,flegma válaszadók KÍMÉLJENEK!!! ;)



2014. aug. 4. 14:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Őszintén megvallva nem erre számítottam.... Jó elhiszem,hogy szülinapja volt meg azt is,hogy jól akarta magát érezni...De amiket megtudtam róla azok teljesen elnyomták a látványt!(be volt rúgva mint az albán szamár! ;)) Nem kell durva dolgokra gondolni! Csak elég annyi,hogy szeret inni meg stb stb...Úgy,hogy úgy voltam vele,hogy kész befejeztem vele még ha mutatta volna az érdeklődését sem érdekelt volna! Ki is ütnének itthon ha egy alkesz lenne a barátom...:)
2014. aug. 23. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!