Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Van esélyem? Vagy...

Ever27 kérdése:

Mit tegyek? Van esélyem? Vagy ez még is mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap lent voltam unokatesómnál(lány)és az egyik barátnője mondta,hogy menjünk le szalonnát sütni. Elmentünk s volt ott egy nagyon helyes srác. Mindvégig éreztem a pillantását magamon.Ott maradt velem a teraszon miközben a többiek szalonnát sütöttek. Nagyon jókat beszélgettünk,jobban megismertük egymást. El is hívott a születésnapi bulijára amire már elve megvoltunk hívva,de nagyon jól esett,hogy személyesen is meghívott...:) Állandóan kerestük egymás pillantását,tekintetét.Szinte forró perzselésként hasított végig az egész bőrömön a pillantása.Szinte úgy éreztem,hogy kényszerít arra,hogy nézzek rá,nézzek a szemébe. A végén már a többiek is észre vették,hogy igen néz engem.Engem nem vettek észre de nekem is le nem akadt róla a szemem..:$$ Mikor rám nézett szinte csillogott a szeme s olyan mélyen nézett a szemével,hogy simán bele láttam a lelkébe. Tegnap mikor haza értünk akkor megnéztem,hogy van-e facebookja s örömmel láttam,hogy van. Na most ebben kérném a tanácsotokat,hogy szerintetek bejelöljem? Vagy megvárjam a jövőhetet,hogy mi szűrődik ki a dologból? Mert igazság szerint volt benne sőt előző való nap is rendesen berúgott..Hogy csak az alkohol miatt volt a szem csillogás? Van esélyem nála? Ti mit tennétek a helyemben?


Előre is köszönöm a NORMÁLIS,VALAMIRE VALÓ VÁLASZOKAT!!! :) A tapló,bunkó,flegma válaszadók KÍMÉLJENEK!!! ;)



2014. aug. 4. 14:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
En azt eleve bejelolom fbn akivel beszeltem mar szemelyesen :)
2014. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Várnék vele még.
2014. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a fb a lényeg,de én várnék még, amíg józanon is beszélek vele. De ez én vagyok.
2014. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A bulija után jelöld be! Akkor jobban meg fogod ismerni, ha nem fog inni!
2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne siess, ne nyomulj. Mosolyogj szépen, legyél kedves és várd meg mi sül ki a buliból.

Majd írd meg, hogy mi volt légyszi!

2014. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ,tanácsokat :) Én is elgondolkodtam,hogy lehet nem kellene ezt elkapkodni hisz még is csak ő a férfi ;) A bulira mindenképp elmegyek,hogy végül pontot lehessen tenni a dolgok végére...:)

Utolsó válaszadó:-Mindenképpen leírom,hogy mi volt! ;) És én is nagyon kíváncsi vagyok már..:$ Egyébként jövőhéten lesz a buli csak szólok előre,hogy ne az legyen,hogy nem tartom be a szavamat! ;)

2014. aug. 4. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi. Akkor jövő héten. Kíváncsian várom mi lett. :-)
2014. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Naa, mi volt?
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ma lesz a nagy buli!!!!!! :D Nagyon kíváncsi vagyok már! Izgulok nagyon! De mindent úgy fogok tenni ahogy mondtátok,tanácsoltátok ;) Figyelmen kívül hagyom nem fogom mutatni az érdeklődésemet iránta....:P Persze ha kérdez vagy beszélgetést kezdeményez velem akkor rögtön partnerré válok majd..:$$ :P Szorítsatok!!!! Egyébként ma tudtam meg hogy lesznek több lányok is....Hát legfeljebb megfogom tudni az igazad,hogy mennyire érdeklődik irántam! ;)
2014. aug. 18. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Szorítok!!! :)
2014. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!