Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mai lányok, nektek milyen...

Mai lányok, nektek milyen pasik jönnek be? 17/F

Figyelt kérdés
Talán a SWAG YOLO-k, vagy a Páwák, vagy az ecsethajú cigányok, na jó az útóbbi az biztos nem. Ja és egyébként bejönnek az olyan csávók, akiken látszik, hogy pénzesek, sármosak, elegánsak? Figyelitek, hogy egy fiú milyen ápolt?

2014. aug. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Természtesen legyen ápolt. Ez minden normális lánynál alap követelmény. Semmiképp nem "páwa", nem "emo", mert ezek nem tudnak vonzani. Legyen természtes, olyan, aki nem nyom három tubus zselét a fejére minden reggel. Hogy pénzes-e, nem érdekel, de azért ne legyen csóró, ha van más lehetősége. Sármos? Az jöhet! És, ha elegáns, az plusz pont. :) Kb. ennyi. :) 24/N
2014. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szoktam zselézni a hajam, de nem zselézem magam agyon. Csak így áll nekem jól a hajam. Ez baj, ha már valamennyire is zselézem?
2014. aug. 2. 18:00
 3/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem!
2014. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális mennyiségű zselé nem zavar, csak szeretem, ha nem ragad bele a kezem, ha a hajához nyúlok a barátomnak.
2014. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felsorolt kettőből egyik sem.

Az elegancia tetszik, de egy tini nem igazán lehet "pénzes", max a szülei azok, és az nem számít.

Az ápoltság (tiszta test, fogak, ruha, stb) nagyon fontosak.

2014. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!