Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-16 év körüli fiúk nektek...

15-16 év körüli fiúk nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Mármint külső+belső. Akár kép is jöhet:). De légyszíves komoly válaszokat írjatok!:)

Csak mert barátnőm mindig lehülyéz amikor azt mondom hogy nem vagyok szép. Néha én is azt veszem észre hogy néz pár fiú de még eddig senki nem jött oda hozzám... szerintem se vagyok egy bányarém de olyan kifejezetten szép se...szóval nektek milyen lányok jönnek be?:)



2014. júl. 21. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szépek.
2014. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben?:)
2014. júl. 21. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem... minimum 17ėves legyen!


Fekete haj, fekete szem vagy sötėtbarna, csini legyen, 165cm-nėl ne legyen magassab.

2014. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

külső : hát én szeretem a kicsit husis csajokat. akiknek van fenekük mellük és egy pici pocak :) hát álmaim nője biztos göndör hajú lenne. szép kék szemekkel. kb olyan 170cm.


belső : hát legyen bujós, aranyos.néha egy kicsit irányítson. de ne parancsolgasson. az nem baj ha egy kicsit féltékeny, mert akkor tudom hogy szeret. de ne olyannyira hogy a telefonomban turkáljon. néha kezdeményezzen dolgokban mint pl a szex.

2014. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

d@vid97:

Hát amit leírtál az tökéletesen illik rám, kivéve a göndör haj és kék szem:DD barna, félhosszú (amúgy a hosszú hajat szeretem de most sajnos a fodrászra bíztam magam úgyhogy jól megnyírtXD), viszonylag dús hajam és barna szemem van:)

2014. júl. 21. 21:32
 6/6 Diramoon válasza:
Vörös zöld vagy barna szem karcsú de ott legyen rajta valami ha érted mire gondolok.
2014. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!