15-16 év körüli fiúk nektek milyen lányok jönnek be?
Mármint külső+belső. Akár kép is jöhet:). De légyszíves komoly válaszokat írjatok!:)
Csak mert barátnőm mindig lehülyéz amikor azt mondom hogy nem vagyok szép. Néha én is azt veszem észre hogy néz pár fiú de még eddig senki nem jött oda hozzám... szerintem se vagyok egy bányarém de olyan kifejezetten szép se...szóval nektek milyen lányok jönnek be?:)
Nekem... minimum 17ėves legyen!
Fekete haj, fekete szem vagy sötėtbarna, csini legyen, 165cm-nėl ne legyen magassab.
külső : hát én szeretem a kicsit husis csajokat. akiknek van fenekük mellük és egy pici pocak :) hát álmaim nője biztos göndör hajú lenne. szép kék szemekkel. kb olyan 170cm.
belső : hát legyen bujós, aranyos.néha egy kicsit irányítson. de ne parancsolgasson. az nem baj ha egy kicsit féltékeny, mert akkor tudom hogy szeret. de ne olyannyira hogy a telefonomban turkáljon. néha kezdeményezzen dolgokban mint pl a szex.
d@vid97:
Hát amit leírtál az tökéletesen illik rám, kivéve a göndör haj és kék szem:DD barna, félhosszú (amúgy a hosszú hajat szeretem de most sajnos a fodrászra bíztam magam úgyhogy jól megnyírtXD), viszonylag dús hajam és barna szemem van:)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!