Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ha kezdeményeztek el...

Srácok! Ha kezdeményeztek el lánynál, de az visszautasít, annak mi következménye lesz rátok nézve? Miért féltek ettől?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kérdező, te lányként ezt sosem fogod megérteni... amúgy én csak annyit tudok mondani, hogy ronda srác vagyok, legalábbis nagyon sok lány szerint, és sajnos ez ellen semmit sem tudok tenni, genetika
2014. aug. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 DexaN válasza:

#9 kb én is ennyi elutasításnál járhatok és nekem sem volt még senkim 27/F. És igen minek menjen oda az ember a sokadik után úgy hogy 200-an elküldték(volt aki finoman volt aki kevésbé), de senkise mondta azt hogy ez vagy az veled a baj, amin esetleg változtatni lehetne, egyszerűen csak nem kellettél senkinek, odamész még egy emberhez aki emlékezett téged erre (ja igen ma is visszautasítottak am, igen én még próbálkozok, mert hajtanak és egyuttal kínoznak a hormonok, de meddig?)...

Kedves kérdező, én a környezetem szerint nem vagyok csúnya, de nem is vagyok szépfiú. Az állkapcsom ferde egy kicsit de milliós tétel lenne és két éves projekt munka szétvésetni, ha rám írsz privibe szívesen küldhetek képet (állítólag nem vagyok a legmagabiztosabb, de odateszem magam odamegyek és arra sem kapok esélyt hogy megbizonyosodjanak affelől hogy milyen vagyok...)

2018. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!