Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ha kezdeményeztek el...

Srácok! Ha kezdeményeztek el lánynál, de az visszautasít, annak mi következménye lesz rátok nézve? Miért féltek ettől?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egynél még csak rosszul esik, azonban ahogy nő a visszautasítások száma, az ember elveszti az önbecsülését.
2014. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig egy kicsit mélyebbre kalapál a földbe. Elvész a motiváció és negatív érzések hatalmasodhatnak el az emberen. Én így látom. Mondjuk nem szoktak visszautasítani, mert én nem adom meg ezt az örömöt, ergo nem is próbálkozom. :D Különben is, túl vagyok már néhány párkapcsolaton, tehát tudom, mik az előnyei-hátrányai...
2014. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Retardáltnak teccik lenni,kérdező?
2014. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem leírták. Próbáld ki Te is és megtudod. :) (gondolom lány vagy, a kérdés alapján)

Mivel ugye nem tetszhetünk mindenkinek, így mindig benne van a pakliban az elutasítás esélye, még a legjóképűbb srácok esetében is.

Az ember önbecsülését, önértékelését bizony rövid úton a földbe döngölheti.


Van 2 fajta srác ilyen téren azt hiszem:


[X] srác lazára veszi, odamegy, nagydumás, nyomja a csajozós dumát. Könnyen megy neki. De valószínűleg a szándéka sem komoly, vagy nem érdekli, mi lesz, csak kinézett egy csajt a sok közül, lesz ami lesz.


[Y] srác szorong a dolog miatt, érzékenyebb lelkű esetleg, rengeteget morfondírozik, hogy odamenjen-e, hogyan tegye és fél az elutasítástól, mert esetleg komolyabbak a szándékai és nem csak egy csajt pécézett ki a sok közül, hanem AZT a lányt szeretné, így a visszautasítást sokkal nehezebben éli meg.


Amúgy ugyan ez igaz lehet persze a kezdeményezőbb lányokra is, csak miheztartás végett.

2014. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék retardált?
2014. aug. 2. 12:18
 6/12 anonim ***** válasza:
"Miért féltek ettől?" most viccelsz? én imádom amikor valaki visszautasít , azt amikor kiderül hogy nincs rám szüksége :$$ mert az annyira jó -.-
2014. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha odamész egy idegenhez és azt mondja, hogy "bocs, nem", abban mi olyan tragikus? Vagy ti minden lányhoz odamentek, válogatás nélkül? Akkor én most bőgjek egész nap a sarokban, mert nem szólít le minden szembejövő pasi?
2014. aug. 2. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:
A konklúzió megint az, mint mindig: Ne te várd, hogy odamenjen hozzád a szőke herczeg fehér lovon, hanem menj te oda a szőke hercegedhez és akkor nincs gond. Vagy várd, hogy leszólítson és talán bejön, talán nem. Ez ugyan az, mint fordítva. Ha egy srácnak Te tetszel, menjen oda, de ha neked tetszik Ő, te menj oda. Na bumm.
2014. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: Én írtam azt, hogy egynél még csak picit rosszul esik. Abban tényleg nincs semmi, ha egyszer elutasítják az embert, nem nagy ügy. Megesik az ilyen. A probléma akkor van, ha az embert többször utasítják vissza, ráadásul úgy, hogy nincs egyéb válasz, egyre nehezebb elhinni, hogy az ember kellhet valakinek, vagy hogy valaki szimpatikusnak fogja találni. A magam részéről több, mint 400 elutasításon vagyok túl úgy, hogy egy pozitív választ sem kaptam soha. (Mondjuk ennyi elutasítás beszerzéséhez 11 év kellett).
2014. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 400 negatív válasz után azért elgondolkoznék, hogy biztos-e, hogy csak másokban van a hiba.
2014. aug. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!