Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, legtöbbőtöknek akkor...

Férfiak, legtöbbőtöknek akkor van olyan, hogy egy lányt már magatokhoz képest túl szépnek találtok, olyannak akiről azt gondoljátok nincs esélyetek nála és nem hozzátok való, ezért nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Ezen próbáltatok dolgozni az évek alatt, hogy minél inkább eltűnjön, csökkenjen?
2014. júl. 20. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen gond :D
2014. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sose tapasztaltam ilyet
2014. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így kérdezem, például az itteni nőknél a valóságban is mernétek kezdeményezni gond nélkül?


[link]

2014. júl. 20. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

1) Azok a nők csak erős közepesek.


2) Nem kérdés. B', tök pucéran ott van hát b'.

2014. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden nekem tetsző nőről úgy gondolom, hogy nincs esélyem náluk. Ez nem változott és nem is fog.

A képek nagyon tetszenek, de nem próbálkoznék. Biztos kiröhögnének.

25F

2014. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

volt ilyen...egyszer volt amikor bepróbálkoztam egy olyan lánynál amilyenre mindig is vágytam...pontosabban nem bepróbálkoztam hanem meghódítottam kitartóan...a végén beijedtem, hogy nem tudnám boldoggá tenni, jobbat érdemel, nem állok készen egy kapcsolatra......és kiábrándítottam és megszakítottam vele a kapcsolatot...

évek alatt annyi változott, hogy megmaradt még az érzés, de legalább van mellette egy olyan, hogy mindent megtennék, hogy boldoggá tegyem...persze sokszor üti azaz érzés, hogy jobb nekem egyedül, mert csak rossz érzés lenne, hogy "velem kell beérje"...de talán ez az önbizalom hiány talán csak addig van bennem amíg nem bizonyosodok meg arról, hogy nagyon is szeret és mellettem boldog...majd ha egyszer eljutok oda elmondom mit érzek akkor :)


21F

2014. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!