Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről, fiúk,...

Mit gondoltok erről, fiúk, férfiak? Tényleg nem szabad tőletek olyasmit kérdezni, hogy "mi is van köztünk? " vagy "mit is akarsz valójában? " ha lányként akarunk tisztán látni mit gondoltok a kapcsolat szintjéről?

Figyelt kérdés
Most mondja egy jó fiú barátom, hogy ilyent nem szabad férfitól kérdezni, én meg csak szégyenkezem, hogy már 2-szer is megtettem. Ennyire szerencsétlen és béna mivoltomban nem is csodálom, hogy még mindig egyedül vagyok...

2014. júl. 31. 21:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég elején voltunk, de az azért nem volt szép szerintem, hogy egy csók és egy randi után szó nélkül eltűnik (nagyon oda voltam érte, és örültem, amikor kimutatta hogy szimpatizál).

S a második esetben is muszáj volt tisztázni, mert az se normális szerintem, hogy együtt alszunk, s faluban párként jelenünk meg, de szóba se jön sose h együtt lennénk, s mikor rákérdeztem, akkor mondta, hogy nincs is köztünk semmi, max barátság, ha akarom. Nagyon idegesítő, nyugtalanító állapotok. (bevallom, még kezdő vagyok nagyon pasizás téren, s sajnos már kicsit idős ahhoz, hogy elnézzék a tudatlanságomat)

2014. júl. 31. 22:02
 12/17 anonim ***** válasza:
10. én igaz lány vagyok, de már egyre jobban félek ismerkedni mert mindig nagyokat csalodok. Már lassan ott tartok inkább egyedül maradok. Már annyira elővigyázatos vagyok, hogy hónapokig járok valakivel, hogy eldöntsem, hogy milyen.. most egy fiú is lehet elővigyázatos és szeretné kiismerni a lányt, mielőtt esetleg egy dilisnek épp szivét lelkét kiönti, ezért inkább annak a hive vagyok ismerjük ki jól egymást addig semmi elkötelezettség..
2014. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem voltak ezek fiúkák, tapasztalt 28 ill. 38 évesek...
2014. júl. 31. 22:05
 14/17 anonim ***** válasza:

"Csak éretlen, elköteleződéstől rettegő

fiúkáknak okoz gondot ez a kérdés."


nekem gondot okoz ez a kérdés és mégse mondanám magam egyiknek sem, csak tudod a jányok, ha nem az általuk hallani kívánt választ kapják akkor valahogy mély depresszióba zuhannak (nekem eddig ez a tapasztalatom) és én nem akarok kicseszni velük igy inkább nemigen válaszolok

2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kérdező- alig találkoztál velük, miért nem javasolsz nekik valami jó programokat, szinte első találkozásnál ágybabujni cikis, különösen ugy hogy fel se tudod mérni a helyzetet kettőtök között.
2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az elején tisztázni, hogy valakivel lefeküdni akarsz, vagy kapcsolatot és ha az utóbbi, akkor semmit sem kell elsietni. Ennyi. Nem kell egyből csókolózni meg lefeküdni vele.
2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha eleve ez kérdésként felmerülhet, akkor nincs semmi, és ilyenkor kínos. Azért azt, hogy valakitől komolyat akarok vagy sem, elég egyszerű eldönteni (aki nem tud dönteni, az nem akar). Ha csak elvan, mint a gólyafos, meg "gondolkozom, most nem akarok komoly kapcsolatot, de kitudja" meg hasonló hülyeségek, akkor le kell lécelni, mert nem fog akarni semmit. Ez olyan 99,5%-ban igaz. Fordítva is igaz: ha a nő hezitál, akkor lépni kell.
2014. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!