Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről, fiúk,...

Mit gondoltok erről, fiúk, férfiak? Tényleg nem szabad tőletek olyasmit kérdezni, hogy "mi is van köztünk? " vagy "mit is akarsz valójában? " ha lányként akarunk tisztán látni mit gondoltok a kapcsolat szintjéről?

Figyelt kérdés
Most mondja egy jó fiú barátom, hogy ilyent nem szabad férfitól kérdezni, én meg csak szégyenkezem, hogy már 2-szer is megtettem. Ennyire szerencsétlen és béna mivoltomban nem is csodálom, hogy még mindig egyedül vagyok...

2014. júl. 31. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem speciel tetszene.
2014. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:
100%

szerintem,ha kérdés merül fel egy kapcsolatban azt tisztázni kell

némán igen nehéz

a gonddal,problémával is ez a helyzet

2014. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz rá válaszolni. Könnyen fölé, vagy alá lőhet az ember.
2014. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez idáig ugy történt, hogy jártam egy fiúval és mindig lépett egy szintet előrébb a kapcsolatunk, tehát több randi után elsőbb ő jött el hozzánk megismerni a szüleimet, utána én mentem, aztán ő aludt itt, aztán elkezdtük együtt tervezni hogy összeköltözünk, na ennél a szintnél szokott abbamaradni a kapcsolatom, eddigre már jól kiismerem az aktuális fiúmat és valahogy nem akarok velük összeköltözni, inkább szakitok velük. Én idáig még eddig jutottam el. De életben nem kérdeztem meg tőlük mit akarnak, hanem valahogy magától lépett mindig előrébb a kapcsolat. Tehát lehet érezni, hogy jól alakulnak-e kettőtök között a dolgok, vagy valahol megreked, sőt válságba kerül.
2014. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
konkrétan az én eseteim olyanok voltak, hogy csak ismerkedni kezdtünk, de első randi után már nem keresett, illetve a másikkal meg kézenfogva járkáltunk 1-2-szer, de csak az ágyban csókolóztunk, levetkőztetett, de igazából nem voltunk kapcsolatban... :(
2014. júl. 31. 21:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon általános kérdés, nehéz rá válaszolni.
2014. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. 3-as, kicsit megmagyaráznád, mit akartál mondani?
2014. júl. 31. 21:52
 8/17 anonim ***** válasza:
kérdező- akkor te még mindig csak nagyon az elején voltál, olyankor inkább arra koncentrálj hogy jól érezzétek magatokat, legyél csinos, kedves, találj ki jó programokat. Lepd meg sütivel, menjetek el kirándulni. Gyüjtsed vele a közös élményeket, hogy tovább lépjetek, de ebben a kezdeti részben még tényleg furcsa azt kérdezni, hogy mit is akarsz valójában, mi is van köztünk. Mivel még igy eleinte erre nehéz válaszolni, sőt ilyesztőnek tünhet, hogy most még nem is ismertétek meg egymást és mégis mire gondolhatsz, ha igy falhoz állitod szegény fiúkat.
2014. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez csak a Te barátod véleménye, nem tény. Én nem jönnék tőle zavarba, simán válaszolnék. Mind mások vagyunk. Nyugi, ha gond van veled, nem ez a gond.
2014. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak éretlen, elköteleződéstől rettegő fiúkáknak okoz gondot ez a kérdés.
2014. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!