Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk milyen számotokra az...

Fiuk milyen számotokra az ideális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Bővebben , volt mar baratom ,kapcsolatom , de mindig olyan vissza jelzéseket kapok ami lehangol és arra utal ,hogy egy "plázacica" vagyok, aki bunko stb..épp ezért az utobbi 1 -2 évben a fiuk mintha távolodnának tőlem ..A külsőmmel lehet gond ?Vagy mivel?

Ti milyen nektek milyen az ideális kapcsolat?És milyen az ideális lány kinézete, viselkedése?

Egy kép rolam azert...

[link]


2014. júl. 31. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És már akkor eltávolodnak, amikor meglátnak, vagy akkor, amikor komollyá válhatnának a dolgok?


Ha az első, akkor előítélet a külsőd miatt. Beszélgess velük sokat, hogy megcáfold.


Ha a második, akkor tényleg van valami olyan tulajdonságod, ami a legtöbb fiút taszítja, ilyenkor nem árt magadba nézni.

Illetve még azt tudom elképzelni, ha tényleg semmi komoly hibát nem találsz, hogy ránézésre egy könnyen kapható egy éjszakás lánynak gondolnak (ne haragudj, egyáltalán nem megbántani akarlak, úgyhogy ne érintsen meg túlságosan a dolog) és amikor ismerkednek veled, kiderül hogy te komolyabb lány vagy, és komoly kapcsolatot szeretnél, ezáltal nem kapják meg amit akartak, amire számítottak, ami miatt ismerkedni kezdtek, és ezért távolodnak el.


Több variáció most nem jut eszembe.

2014. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Általában mikor már ugymond rám néznek és kb..beszelnek velem 2 mondatot már akkor távolodnak tőlem..
2014. júl. 31. 09:45
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Külsővel nincs gond. Az itteni többség számára elérhetetlen kategória. Nekem is nagyon bejössz a képed alapján. A baj a viselkedéseddel lehet.
2014. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az első benyomással van gond. Valószínűleg nem megfelelő a kisugárzásod, esetleg ha vannak fiú barátaid, próbálj meg velük beszélni a dologról, hátha ők, akik valóban ismernek, meg tudnak fogalmazni valami építő jellegű kritikát :)
2014. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút tökéletes vagy. :) Legalábbis szerintem :)

De... valóban az az effektus lép elő, hogy... Esélytelen, hogy akarnál tőlem bármit.

Ránézésre nem tűnsz bunkónak, azzal pedig nincs semmi gond ha van némi egója az embernek. :)



24F

2014. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi ronda buksza van itt :D :D Minden pozitív válasz negatívat kapott :D Marha savanyú a szőlő, mi csajok? :D
2014. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Milyen az ideális lány viselkedése? Fúú hát karakán, szeret incselkedni a másikkal, de úgy, hogy az ne alázzon nagyon. Még ha utál is valakit akkor is az alap tiszteletet megadja. Nem hisztizik állandóan, hanem csak módjával, tudod ez nagyon fontos, ugyanis vannak csajok akik mindenen hisztiznek szó szerint, akkor is amikor igazából nem kellene, gondolom így próbálják felhívni magukra a figyelmet. Meg én eléggé sokszor hallgatom a csajok sirámait mert elbírok a teherrel, de tudod van hogy sok de a csajok egyrésze telibesz*rja a másikat, csak mondja mondja. brrr.


Milyen az ideális kapcsolat, nos ha a másik dolgai és szórakozásai is tiszteletben vannak tartva. Pl te szeretsz buliba menni, én nem, én szeretek elmenni megnézni dolgokat, meg koncertre járni. Ha te is elkísérsz és érezni fogom, hogy legalább megpróbálsz úgy tenni mintha érdekelne akkor én is foglak követni mindenhova és a minimum, hogy úgy fogok tenni mintha érdekelne, de inkább azért fogom élvezni mert te is élvezed azt a valamit ami érdekel. Meg 100%-ig biztos vagyok abban, hogy akivel vagyok, meg fogja osztani velem a fontos dolgokat és addig a pontig amíg úgy nem érzi, hogy felesleges folytatni a kapcsolatot hűséges marad. És el tudok mondani a páromnak dolgokat, meg nem kell erőlködni mellette, hogy megnevettessem.


A szép csajokat általában fenntartással kezelik a srácok férfiak (én is) mert egyrészt van olyan, hogy a másik annyira vonzó, hogy a másik egy genetikai hulladéknak érzi magát a csaj mellett, noha nem az. Meg sokan közületek eléggé gyakran érezteti ezt a másikkal. Még annyit, hogy van egyfajta stílus (ami egyáltalán nem rossz) amit ötvözöl a szépségeddel ami valljuk be, egy kategóriának számít így adott, hogy egyesek akár teljesen alaptalanul levonjanak bizonyos következtetéseket.


Nekem az a véleményem, hogy mivel 17 éves vagy, most válsz igazi gyönyörű szépséggé. Eddig is biztos csini voltál, de mint mondottam most kezdesz igazi igazi nővé lenni, és a srácok ezt már nem tudják kezelni, mert nem éreznek egyenrangú félnek, akik meg mernek közeledni azoknak meg te nem vagy egyenlő fél mert sokkal fiatalabb vagy náluk és nekik csak egy hamvas punci vagy. Bocs, nem akarok kertelni ezzel. Természetesen vannak kivételek, jómagam is 27 éves vagyok de én még hál istennek nem felejtettem el kicsit többet látni mint a külső, de csak mondom, sokaknak kb ennyi vagy.


Mivel szép vagy, és egyre szebb leszel, így törvényszerű, hogy távolodnak a fiúk tőled.


Peace Nati.


P.S. Küldjél még képet, mert amiket nemrég küldtél azokat már rongyosra nézegettem.

2014. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!