Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban, ahol a fiú 20 és a lány 16, mit gondoltok, mennyi az ideális szex egy héten?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk fél éve. A második hónapban szexeltünk először. Jó, ha 2 hét alatt csináljuk egyszer. Mit gondoltok, mennyi lenne az ideális? Én kicsit kevésnek érzem

20F



2014. jún. 2. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez kevés tényleg.
2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk mindig csak csinálni akarják! Nem veszitek észre, hogy mit érez a csaj! Szerintem beszéld meg ezt vele.
2014. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem ha megfelelően védekeztek és kívánjátok egymást, nem kell feltétlen megszabni, max ha a barátnőd nem szeretne ennyi idősen rendszeresen szexelni. Ha te magad kevésnek érzed a legegyszerűbb ha megbeszéled vele.
2014. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
21. század: ahol idegen emberek határozzák meg, mennyit d.ghatod a csajodat.
2014. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy kevés, de mondta, hogy ha nem akarja, akkor nem tud mit csinálni. Azt mondja, hogy nem akarja, hogy ebből álljon a kapcsolatunk.
2014. jún. 2. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanígy vagyunk, csak már több, mint e éve, és még egyszer sem feküdtünk le egymással. Én még nem akarom. A barátom egyetemre

jár, így szombatonként vagyunk együtt, és akkor éljük ki magunkat, de akkor nagyon... Ha mindig együtt lennénk, biztosan több lenne, de szexelni még semmiképpen.

2014. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezért kell korodbelit keresni...
2014. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De ha őt szeretem, és csak őt kívánom, akkor mit csináljak?

Azért nem fogok vele szakítani, mert kevésszer csináljuk, csak gondoltam kikérem mások véleményét is, hogy nem csak szerintem kevés.

2014. jún. 2. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm már a heti 1-et is kevésnek találja, jobvan szereti ha legalább 2-szer van rá lehetősége. Beszéld meg vele. Ha pedig nem is csak szex, akkor jöhet a petting.
2014. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ákmás válasza:

Szia, szerintem nincs olyan, hogy ideális...

Ha kevesled az együtt töltött alkalmakat és tényleg szeretitek egymást, akkor nyugodtan beszéld ezt meg vele, ha probléma lenne, akkor az már kiderült volna, ha szeret és szeret veled lenni, akkor meg fogja érteni, hogy férfiként neked szükséged van a meghitt együttlétekre!

2014. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!