Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az ilyet meddig...

Szerintetek az ilyet meddig lehet titkolni egy fiú-lány barátságban vagy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van esély, hogy egy lány, akit nagyon megkedveltem sose tudja meg, hogy én valójában milyen érzelmes, gyengéd, szerethiányos és egyben sok szeretetet adni képes fiú vagyok? Mert most egy lánnyal kezdek úgy lenni, hogy egyre jobban szeretem, legszívesebben megölelném és el se engedném, de ő nem biztos, hogy így van ezzel, ő elég kemény csajnak tűnik, annyira nincs oda az érintésért sem, legalábbis ezt mondja, de puszit azt elég szívesen adta úgy vettem észre eddig. Arra gondoltam, hogy legközelebb, ha talizunk egy hatalmas ölelést kap tőlem, de közben félek, hogy nagyon elgyengülök, elpuhulok és bukik a kemény férfi vagyok álcám, amit eddig nála is benyomtam. Úgy szoktam rejteni az érző, szeretgetős lényee, hogy bunkózom a csajokkal, pimaszkodom velük meg piszkálom őket. Eddig így jött össze minden lányokkal, akinél megnyítalm és látta milyen érzelmes, érzékeny srác vagyok én valójában azzal még egy csók se jött össze valamiért. Így érthető, ha félek, hogy újra megszívom, ha kicsit sokat adok a szeretetből a lánynak, akit nagyon megkedveltem és vonzódom is hozzá szexuálisan, pedig csak barátok vagyunk, ő szerintem nem is akar mást attól is tartok amúgy.

2014. júl. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érzed azt, hogy azzal, hogy egyáltalán nem mutatod meg a lánynak, hogy mennyire érzelmes vagy, azzal becsapod? Lehet neki fokozatosan adagolni, ha neki ez sok, akkor úgysem te kellesz neki, hanem valaki más. Ha nem is lerohanva, de mindenképp mutasd meg neki, hogy érzelmes típus vagy, ha ő nem is, lesz olyan lány, aki értékelni fogja, hidd el.
2014. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim szerint egy lány sem értékelte azt a lényem, azért is változtam meg és titkolom meg próbálok érzéketlennek tűnni.
2014. júl. 30. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos, hogy fiú-lány barátság, akkor szerintem nem kell titkolni. Ha meg párkapcsolatot akarsz, akkor meg lehet nem szerencsés egyből kimutatni az érzékenységet (bár én eddig 2 sráchoz akkor kezdtem el ragaszkodni, mikor valamilyen kontextusból - tehát nem velem kapcsolatban - rájöttem, hogy nagyon tudják szeretni a lányokat pl.), de mikor már sikerült a lány szívét megszerezni, fokozatosan, adagonként lehet nyomni. Pl. én nem tudom elképzelni a szeretkezést, ha a srác nem olvadna el utánam és nem mutatná is ki, természetesen nem színészkedve, hanem a valódi érzelmeit.
2014. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál még az összes lánnyal. Én sem, de a környezetemben sokan vannak, akik szeretik az érzelmes fiúkat. Hosszútávon csak magadnak ártasz azzal, ha megjátszod magad. Elég lenne szép sorjában adagolni, és odafigyelni arra, hogy ne fojtsd meg. De ha te egy lányt akarsz minden áron, és nem érdekel, hogy kit, csak legyen, akkor ezeket úgy is hiába mondom. A probléma az, hogy ezzel becsapod magadat is, és becsapod a lányt is. Magadat azzal, hogy téged szeret, és nem azt, akit játszol, őt meg azzal, hogy nem mutatod meg ki is vagy valójában. Hosszútávon nem fogod tudni elnyomni az érzelmeidet, ha pedig megpróbálod, feszült leszel, ingerült, a lány pedig nem fogja érteni, mi változott a kapcsolatotokban.
2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a legfontosabb dolgokat nem mondod el magadrol, akkor alapbol nem fog ismerni, es nem a abaratnod lesz, mert egy baratno kell hogy ismerjen ... szoval utalj ra, hogy nem vagy mindig az a kemeny tokos csavo :P es ez egyaltalan nem ciki.
2014. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell külnösebben viszafogni magad. Ha érzed hogy már el akarsz magadról mondani néhány dolgot, akkor ne keményítsd be, hanem viselkedj úgy ahogy "kényelmes".
2014. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!