Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Ti szívesen ismerkednéte...

FIÚK! Ti szívesen ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
szóval tegyük fel, hogy van egy 18 éves intelligens, nagyon szép, csinos, egyedi lány (külsőre is), akinek sok barátja van és sokan szeretik, mivel vicces és kedves (könnyen ismerkedik, beszélget másokkal). gyakran jár fesztiválokra, sokat bulizik (nem diszkó,stb), iszik alkoholt (néha nem keveset), és kipróbálta már a legtöbb drogot is (fű, lsd, mdma, gomba, hasis, speed, crack). amúgy filozófia szakra menne tovább (még gimis), nagyon tájékozott film és könyvek terén, szóval nem idióta. nektek ez sok lenne?

2014. júl. 29. 22:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
30%
emberek, egy inteligens ember nem drogozik.
2014. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
De azért mindenki annak a reményében írt ide, hogy megismerheti a hölgyet... :D
2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 ateszko97 válasza:
Egy intelligens ember nem drogozik... Bár le lehet jönni az anyagról..
2014. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
nem azért tettem fel a kérdést, mert gondjaim támadtak a fiúkkal/ az ismerkedéssel, hanem mert így esetleg megismerhetek habitusban magamhoz hasonlókat.
2014. aug. 2. 23:39
 25/35 anonim ***** válasza:
64%
Drogos, filozófia szakos, naplopó, hipszter, aki különlegesnek hiszi magát... Volt már ilyenhez szerencsém, azóta nagy ívben kerülöm a fajtáját.
2014. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően az az elvem, hogy olyan emberekkel kötök barátságot, aki okos vagy/és értékes. A drogos rész miatt sajnos kizárva.
2014. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Na én meg csak abban különbözök tőled, hogy nem megy túl könnyen az ismerkedés (introvertált típus vagyok) és talán nem is mondanám magam NAGYON tájékozottnak filmek és könyvek terén (bár idióta én sem vagyok XD). A filozófia és a tudatmódosítás viszont nagyon érdekel engem is és én is sok mindent kipróbáltam már. Tudom, hogy ezeknek a dolgoknak rengeteg potenciálja lehet, ahogy a kérdező is tudja. A gond az, hogy az emberek 99%-a vagy gondolkodás nélkül elítéli, vagy rákattan valamire és tönkreteszi a saját életét. Ez az egyik legnagyobb tabu téma a társadalomban, démonizálva van, sokakban például fel sem merül, hogy pl egy alkalmi füves és egy heroinista között lehet némi különbség. De hát nem is kell az ilyesmin gondolkodniuk, mert van nekik a "drogos" szócska, ami az ő fejükben egyenlő az ördöggel. Nagy kár. Megyek is Joe Rogan podcastot hallgatni XD

Amúgy kérdező, ismerkednél még? 18F

2014. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

jó lenne. ha nem barátnőnek, akkor havercsajnak.


22f

2014. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
miii:D ez egész jól hangzik..ha leget veled baromkodni akkor meg álomcsaj vagy:)..persze a drogokat leszámítva mert nem is értem miért irtad le..attól nem leszel bejövősebb:D
2014. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
igen,persze
2014. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!