Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Ti szívesen ismerkednéte...

FIÚK! Ti szívesen ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
szóval tegyük fel, hogy van egy 18 éves intelligens, nagyon szép, csinos, egyedi lány (külsőre is), akinek sok barátja van és sokan szeretik, mivel vicces és kedves (könnyen ismerkedik, beszélget másokkal). gyakran jár fesztiválokra, sokat bulizik (nem diszkó,stb), iszik alkoholt (néha nem keveset), és kipróbálta már a legtöbb drogot is (fű, lsd, mdma, gomba, hasis, speed, crack). amúgy filozófia szakra menne tovább (még gimis), nagyon tájékozott film és könyvek terén, szóval nem idióta. nektek ez sok lenne?

2014. júl. 29. 22:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
drogról le kéne állni :D amugy simán :)
2014. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsetlen vagy semmi se jo neked..keresel nagyon vmit az eletedbe..mi a gcinek..nmbaj te dolgod..attol nem vagy nagy szam
2014. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ez nem valami sok, de végül is miért ne. 23f
2014. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

A filozófia rész tetszik. De valahogy nem értem, hogy ez hogyan fér össze az alkohollal és a drogokkal. Nekem valahogy egy dogma, hogy egy filozófusnak morális és nem hedonista élete és viselkedése legyen.


De nem értem, megint kivételek...

2014. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendes és akar esetleg változni pozitív irányban akkor igen. De egy képet dobhatnál!
2014. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

nemnemneem, ez van, ilyen, kész, nem akar változni, ez a pozitív irány számára.

amúgy nagyon jól megfér a filozófia mellett, sőt, nálam szorosan kapcsolódik a gondolat-elmetágítás a drogokkal

2014. júl. 29. 22:40
 17/35 anonim ***** válasza:

Mármint a lánynál fér össze, akiről beszélünk, ugye? :D


A drogos rész nagyon nem tetszik. Nem azért, mert drog, csak ismerem azokat, akik ezeket mind végigpróbálták.

2014. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ilyen jó vagy, miért nem élőben próbálsz szerencsét, miért itt fényezed magad? :)

élőben kéne próbálkozni a fiúknál, ott kéne véleményt kérni ha sok barátod van ;)

2014. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek az ilyen csajok :)
2014. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nekem is a drogos alkoholos rész az olyan...rossz. És általánosságba számítva aki drogozik az elég kiszámíthatatlanná tud válni.
2014. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!