Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, levagyok kesve...

Mit gondoltok, levagyok kesve egy kicsit? Keresni kell a szerelmet vagy megtalal-e o minket?

Figyelt kérdés
Az idom nagy reszet sportolossal, tanulassal toltom, ezert nem igazan volt idom baratnore, parkapcsolatra. Lehet hogy jo lenne mostmar egy parkapcsolat, egy baratno, de nem nagyon talalom meg a megfelelo szemelyt.Mit gondoltok, vajon akkor jon-e majd el a szerelem amikor nem is szamitok ra?Levagyok maradva? (18/F)

2014. júl. 29. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Is is. Indulj el felé, de ő is jön. De azért menj te is felé
2014. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne akard erőszakosan megtalálni, járj nyitott szemmel, de ne erőlködj.
2014. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megprobálok akkor nyitott szemmel járni, és hagyni hogy kialakuljanak a dolgok maguktól! :)
2014. júl. 29. 16:19
 4/5 anonim válasza:
szerintem a szerelem pont akkor jössz, amikor nem is számítanál rá. Nekem mindig így volt...
2014. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 27 év alatt egyszer jött valami váratlanul, de nem lett belőle kapcsolat. De tényleg nem lehet szándékosan nekiállni a keresésnek, az olyan erőltetett. (persze én társkeresőzök attól még)
2014. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!