Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szlovákiai magyar fiúk, van...

Szlovákiai magyar fiúk, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha van valakinek kérdése, csak nyugodtan.


Idióták kíméljenek, köszönöm :D



2014. júl. 28. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hello, 8-as


"És ahhoz mit szólsz kedves 7-es, hogy múltkor voltam Balatonon szlovák rendszámú autóval, és páran leszlovákztak?Hameg elmegyek a Tátrába KN-es autóval, alapból lemagyaroznak. Szlovákok elítélnek, mert magyarnak hisznek, magyarok elítélnek mert szlováknak hisznek"


Ezt nem tudom elképzelni mert itt ahol én vagyok elég sok embernek van szlovák rendszáma, még akkor is ha magyarok, magyar lakcímmel és senki nem szól egy szót sem rájuk, ami viszont nagyon feltűnő, hogy egyre több a német rendszám, evvel nekem nincs bajom, a németek viccesek, de ugye magyar emberekről beszélünk, csak épp német vagy szlovák autóval. Nem értem mi gond lenne evvel. Én rengeteg ilyet látok

Lehet hogy te épp rossz arcokba futottál a balatonon, de még így is jobb helyzetbe vagy mint a magyarországi magyarok, mert gondolom téged kiszolgáltak és mindent tudtál intézni normálisan, de ha egy magyarországi megy ki, ki se szolgálják, nem rég írt ki egy lány egy posztot erről és nem értette miért ilyenek a szlovákok..


Én nem értem hogy a szlovákok hogy lehetnek nőkkel is ilyenek?

Ez csak a saját férfiasságuk bizonytalanságát mutatja.

És annyi ilyen sztori van hogy szlovákok magyar nőkkel durván viselkednek. Ez nem hogy nem elegáns, de egy magyarhoz közel sem lenne méltó

Amúgy meg mindegy, ha valaki nem tud normálisan viselkedni akkor azt nem kell kihegyezni és etnikai konfliktussá tenni.


Nekem albán párom van. Te elítélsz?



"

De értelmetlen veled meg a Magyarországiakkal erről vitába folyamodni (meg bármi másról, amit a saját országod ellen mondunk, az biztos hazugság és mindíg nektek van igazatok. Legyetek csak büszkék, a nagyképűségetekre."


Te ítélkezel és ilyen ítélkező hangnemben beszélsz, kerüld azt a pár nacionalistát aki hülyeségeket mond és csak avval foglalkozz aki barátságos és normális. Ne a szlovák médiából áradó dolgok alapján dönts a magyarokról, sajnos a szlovák agymosás sikeresebb volt mint a román agymosás =/


"És aki elhagyja mondjuk magyarországot (vagy bármilyen országot)és kimegy angliába dolgozni, hogy pénzt keressen? Azmeg hazaáruló. És ha egy MO-i magyar kimegy mondjuk angliába, pénzt keresni, és összejön egy angol lánnyal? Arra mit mondasz? "


Én is el fogom hagyni Mo-t

Soha nem gondoltam azt hogy rossz lenne elhagyni Mo-t.

Mindig magyar maradok a szívemben és mindig szeretni fogom Mo-t (mondjuk budapestet rühellem)

És vissza is fogok jönni, de miért lenne rossz elhagyni a saját szülőhelyedet? Ideális esetben mindenki tudna világot látni, és az egy jó dolog, de sajnos ma Mo-n nem ez a helyzet, az emberek azért hagyják el az országot mert a bankok olyan igazságtalan kölcsönt róttak fel, amit emberi ésszel nemhogy kifizetni de elgondolni sem lehet, egész európában nem volt erre példa.

A szlovák média helyett a való életből kellene tájékozódnod.


Hülyék meg mindenhol vannak, de nem rájuk kell pazarolnod az energiádat, hanem arra aki szimpatikus

Aki meg hülyeséget mond arra csak legyints egyet, tényleg nem éri meg pazarolni rájuk és kiakadni ilyeneken

2014. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam azt, hogy SZLOVÁKIAI MAGYAR fiúk, mert Szlovákiában élek. Remélem ezt mindenki megérti. Én nem tehetek arról, hogy Trianon miatt ide lettek leválasztva az őseim. Szerintetek nekem nem fáj mikor hozzám vágják, hogy egy magyar kis k**va vagyok, hogy én nem vagyok se magyar se szlovák, vagy az, hogy amikor azt mondja nekem egy vadidegen, aki hallja, hogy telefonon az édesanyámhoz magyarul beszélek, hogy a patkányoknak a csatornában van a helye?! Na, szerintetek ez nekem nem fáj? Miért vagyok kevesebb, mint egy MO-i magyar? Miért vagyok kevesebb, mint egy szlovák? Erre adjatok nekem választ, mert, akik MO-n élnek, azok ezt nem értik meg!!!!!!!!!
2014. aug. 23. 17:33
 13/13 kismutyesz_ ***** válasza:

Jesszus mi megy itt... Kérdező! Nem kell foglalkozni az idióta emberekkel, ennyi. Nem érnek annyit, hogy a fejed fájjon miattuk. :)


Ha még aktuális a kérdés, akkor ismerkedhetünk, mivel én sem lakom messze Szerdahelytől.


17/f

2014. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!