Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz hogy a szlovákiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy a szlovákiai magyar csajok jobbak és erősebbek a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés

Mivel ott ők a "kisebbség", és meg kell tanulniuk megvédeni magukat.

Van egy szlovák testvérfalunk, és ők mondták,(már a lányok) hogy a magyar lányoknak csak itthon nagy a szája, de ott laknának mindegyik csak "kis csicska" lehetne.

Normális válaszokat várok. Köszi!



2013. júl. 20. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Lehet keményebbek mivel megszokják a beszólásokat, de nyilván annak nagyobb a szája akik többen vannak. Szóval ebből arra lehet következtetni, hogy a szlovákoknak nincs történelmük és nekik a legkisebb a péniszük Európában. köszöntem :)
2013. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerek minden szlovákiai magyar csajt, tehát nem tudom. Egyet ismerek, de ő nem erősebb, csak bunkóbb.
2013. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én ismerek kettőt is, nem nagyon érték őket atrocitások odakint, mondjuk ők kassaiak voltak, ott sok magyar él

de amúgy ugyanolyan emberek

2013. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Ógyallán voltam iskolai projekten belül egy hétig, és egy helyi kollégiumban voltunk elszállásolva! Azon kívül, hogy a kiejtésük másabb, meg a kollégium helyett az intri szót használják, semmi különbséget nem tapasztaltam!
2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint szlovákijai magyar elmondhatom hogy semmi különbség :) max az akcentus más :D
2013. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!