Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szlovákiai magyar fiúk, van...

Szlovákiai magyar fiúk, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha van valakinek kérdése, csak nyugodtan.


Idióták kíméljenek, köszönöm :D



2014. júl. 28. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor születtél?
2014. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Persze, hol laksz? :D
2014. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első - 1997 -ben :)

Második - Nem messze Dunaszerdahelytől :)

2014. júl. 28. 14:31
 4/13 anonim válasza:
Van:)
2014. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

Oh szivi, miért gyűjtesz pasikat? Ez valami szláv stílus össze-vissza flörtölni idegen pasikkal, tök gáz.

Ne lepődj meg ha valaki olcsó ribiként kezel, ha így viselkedsz =/

2014. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Milyen szlav? Magyarul irta h magyar fiukkal, tehat magyar! Bar tudom, hogy Magyarorszagon mar minden cikinek szamit, ha mar vki a legaprobb dolgot nem ugy csinalja, mint a csorda. Mar az is r@@anc aki ismerkedik, aki nem az meg prud. Szerencsere nem elek ott. Szanalmas mentalitasu orszag, tisztelet a kivetelnek, mert szerencsere van meg olyan! (Nagyreszuk mar nem el ott)
2014. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Milyen szlav? Magyarul irta h magyar fiukkal, tehat magyar! Bar tudom, hogy Magyarorszagon mar minden cikinek szamit, ha mar vki a legaprobb dolgot nem ugy csinalja, mint a csorda. Mar az is r@@anc aki ismerkedik, aki nem az meg prud. Szerencsere nem elek ott. Szanalmas mentalitasu orszag, tisztelet a kivetelnek, mert szerencsere van meg olyan! (Nagyreszuk mar nem el ott)"


Nem gondolod hogy túl előítéletes vagy a magyarokkal szemben?

Nem budapestből áll egész magyarország. Igazán becsületes és tiszta szívű embereket lehet találni ha valaki nem előítéletes, de te őket is lehordod mert épp nem látsz tovább a szemellenződnél, csak azért mert mondjuk rossz híreket kapsz a hazug médiából vagy mert volt pár rossz tapasztalatod.

A válaszom vicc volt, ráadásul nem is bunkó módon fogalmaztam, de ha már itt tartunk: mégis minek mondanád azokat a pasikat és csajokat akik össze vissza ismerkednek? Mert én max a legkedvesebb állapotomban amerika majmolónak.

Magyarország tele van kincsekkel, és remek emberekkel, aki ezt nem ismeri fel az max egy szlovák médián nevelkedett beszűkült ember lehet.

Magyaroroszágot pedig sokan nem azért hagyták el mert nem szeretnék hanem a katasztrofális helyzetek miatt, csak ugye a magyarok gyakran nem balhéznak annyit mint Szlovákia vagy Románia vagy akárki más. Ők csendben próbálják megoldani még akkor is csendeben ha a saját életükbe kerül. Ezt mutatják a számok is. Akik öngyilkosak lettek, vagy épp hazaszerető családfőknek kell külföldre menni munkáért.

Talán annyira jó dolgod van ott, akárhol is vagy, hogy nem látod át, mit is jelent igazi magyarnak lenni.

2014. aug. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

És ahhoz mit szólsz kedves 7-es, hogy múltkor voltam Balatonon szlovák rendszámú autóval, és páran leszlovákztak?Hameg elmegyek a Tátrába KN-es autóval, alapból lemagyaroznak. Szlovákok elítélnek, mert magyarnak hisznek, magyarok elítélnek mert szlováknak hisznek.


Keveredés... Nekem szlovák barátnőm van. Akkor engem elítélsz, mert nem magyar lány a barátnőm?


És aki elhagyja mondjuk magyarországot (vagy bármilyen országot)és kimegy angliába dolgozni, hogy pénzt keressen? Azmeg hazaáruló. És ha egy MO-i magyar kimegy mondjuk angliába, pénzt keresni, és összejön egy angol lánnyal? Arra mit mondasz?


De értelmetlen veled meg a Magyarországiakkal erről vitába folyamodni (meg bármi másról, amit a saját országod ellen mondunk, az biztos hazugság és mindíg nektek van igazatok. Legyetek csak büszkék, a nagyképűségetekre.

2014. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem irsz hulyeseget 8-as..csak ha egy szlovak esetlek magyarnak titulal azzal nem sert meg, mivel igazat mond. Ha egy magyar viszont leszlovakoz......
2014. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Na es pont ez nem jon be nekem h mindent csendben megoldani..meg is van az eredmenye Magyarorszagon.
2014. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!