Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem nem vagyok ronda...

Szerintem nem vagyok ronda fiú, akkor a lányok miért rondáznak le, meg mi ez már, hogy ronda lányoknak is van pasija, nekem akkor miért is ne lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
Csak, mert folyton ők támadnak engem, hogy ronda vagyok meg csúfolnak, én meg nem is ártottam nekik amúgy. Nem értem és ilyen gonosz szívtelen csúnya lányoknak is van pasija, hol itt az igazság, meg mi az már, hogy akkor nekem nincs jogom barátnőre, mert csúnya vagyok más emberek szerint, ha én nem is látom magam rondnáak, csak átlagosnak?!
2014. júl. 27. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mutass nekünk képet :)
2014. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De uncsi már ez az állandó önsajnáltatás...
2014. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezekért a kérdésekért érdemes élni. Meg a Curacao-ért!


A ronda lányoknak sincs mindig barátja, ez elég nagy tévedés. A ronda fiúknak sem. De mivel te is lerondázol embereket, mit vársz?:) És mit vársz, ha ronda vagy, miért akarnának veled járni emberek? Főleg úgy, hogy neked sem mindegy, hogy ki az illető...

2014. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Csúnya lányoknak lehet pasijuk mert elvetemült srácok járnak velük hiszen őket úgyse kövezik meg ezért, ez kettős mérce ami a nemek között van, nem lehet vele mit tenni.


De aztán lehet hogy a csúnya lányoknak csak zabszem van a seggébe a kamion fejük miatt és ezért rajtad vezetik le.

Ezért vallom azt hogy sose hallgass olyan ember véleményére aki az adott területen rosszabb nálad. Az dobálja kővel a repülőket.

2014. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert rohadtul nem érdekli őket,mi van veled,csak szeretnek megalázni és megszólni másokat.Velem is ezt csinálják,de már csak legyintek rájuk.Ha nem kellek nekik,hát nem.El kell tudni fogadni,és amint már nem foglalkozol annyit vele,és nem érdekel,egyre jobb lesz.
2014. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én beszélgetnék veled :) 17/L
2014. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki, de nem randizna velem. Lehet hogy azért, mert elvakultan csak a zsebre mennek. Vagy mit tudom én.
2014. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!