Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nagyon kislányos?

Figyelt kérdés

Gyerekes vagyok kívül-belül, általában a cuki jelzővel illetnek, de nincs is ezzel bajom, mert szeretem, hogyha ezt gondolják rólam.

Külsőre szeretek ártatlannak tűnni, nagy szemek, kevés smink, fehér bőr, szőle haj, amit szeretek két kontyban/copfban/fonatban hordani.

Belsőre állandóan viccelődöm, csacsogok, hülyeségeket beszélek. Vidám vagyok és kedves, kapcsolatban ragaszkodó, bújós, kedveskedő és figyelmes, szeretek folyton apró ajándékokkal kedveskedni.

Nagyon gázul viselkedem? 18 vagyok, néha úgy érzem, hogy fel kéne nőnöm a közvélemény szerint, de én így érzem jól magam, utálok komoly életet élni.


2014. júl. 26. 01:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nemvagy véletlen a Lola? Élj a mának mi? Cogito ergo sum! Carpe Diem! :)
2014. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nálam a gyerek győzött. :D

Kedves privában írogató, azért nem válaszolok, mert a kérdésemben világosan le van írva, hány éves vagyok. Figyelmesebben is elolvashatnád a sorokat

2014. júl. 26. 01:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb. :)

19F

2014. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
nem gáz,majd amikor évek múlva hó elején mész sárga csekkek tömegét befizetni a saját fizudból,akkor is maradj ilyen.
2014. júl. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Szerintem aranyosak az ilyen lányok :)
2014. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

tetszene nagyon. én is hasonló vagyok belsőre, mint te :D


21f

2014. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!