Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nagyon kislányos?

Figyelt kérdés

Gyerekes vagyok kívül-belül, általában a cuki jelzővel illetnek, de nincs is ezzel bajom, mert szeretem, hogyha ezt gondolják rólam.

Külsőre szeretek ártatlannak tűnni, nagy szemek, kevés smink, fehér bőr, szőle haj, amit szeretek két kontyban/copfban/fonatban hordani.

Belsőre állandóan viccelődöm, csacsogok, hülyeségeket beszélek. Vidám vagyok és kedves, kapcsolatban ragaszkodó, bújós, kedveskedő és figyelmes, szeretek folyton apró ajándékokkal kedveskedni.

Nagyon gázul viselkedem? 18 vagyok, néha úgy érzem, hogy fel kéne nőnöm a közvélemény szerint, de én így érzem jól magam, utálok komoly életet élni.


2014. júl. 26. 01:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
zavarna.
2014. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
a pasik nem a lányukat akarják megdugni, hanem egy NŐT.
2014. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm nagyon komoly volt a kapcsolatunk elején, még a poént is komolyan vette és megsértődött. :)

Mindig mondtam neki, hogy lehetne egy kicsit gyerekesebb. A 18. szülinapja óta ő is azzá vált. De szerencsére csak poénok terén meg még egy-két dologban, de nem vesztette el az eszét, tud komolyan is viselkedni.

2014. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha jó vagy az ágyban,felőlem akár Mary Poppins is lehetsz :3
2014. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
nekem már mindegy csak p*na legyen
2014. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hát a belsőn sok múlik...ha tényleg olyan vagy mint leírtad akkor szerintem nem lenne probléma :) persze ezt további adatok alapján tudnám megmondani :) külsőre ami fontos, sokat mosolyogj :) de szerintem nem zavarna :)


21F

2014. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a cél. Ha nem a stílusod (külsőre-belsőre egyaránt vonatkoztatva) kislányos, hanem a gondolkodásmódod - ergo a naiv, befolyásolható, jóhiszemű, elnyomható, kedves, butuska jelzők együttesével tökéletesen le lehet téged írni -, az még előny is a szemükben, ha abból indulok ki, mennyire tapadnak a pasik egyik haverinámra. Más kérdés, hogy ilyenkor általában szexéhségről van szó, és a legkönnyebb préda kell.
2014. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem ez így amiket leírtál nagyon tetszik!
2014. júl. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem, a kislányos imidzemhez ész is párosul, tudok komoly is lenni, viselkedni hivatalos eseményeken, komoly helyzetekben is megállom a helyem, de ha nem muszáj, élvezem az életet, a mának élek!
2014. júl. 26. 01:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kell az élethez komolyság is, meg gyermekiség is :)
2014. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!