Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy el...

Honnan lehet tudni, hogy el feltételezhetően bi csaj, akar-e tőlem valamit csajként, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sex
2014. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit konkrétabban leírnád!
2014. júl. 24. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
keresi a szemkontaktust,és mosolyog
2014. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és zavarba jön
2014. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer már barátkoztam egy bi csajjal, akiről később derült ki, hogy az...mikor bevallotta.

Jel lehet pl, ha olyasmi megjegyzéseket tesz hogy:

"Olyan szép az arcod"

"Aranyos mikor nevetsz"

"Szép az alakod...nagyon tetszik" Nekem pl. ezeket mondogatta, de persze nem egymás után...én naivan elhessegettem a gondolataiból, hogy az lenne. Aztán később egy ilyen hasonló megjegyzése során rákérdezett, hogy bi vagyok e...mert hogy nem volt barátom és egyetlen pasira nem mondtam hogy "helyes". Elég ciki volt, mondtam neki hogy ez kellemetlen és majdnem rá ment a barátságunk is...persze én elfogadtam, de ő nem akart látni mert hogy "beégett" és "ez neki milyen ciki"....na mind1, szóval ha a lányoknál megszokott "baráti dicsérgetős határt" is átlépi és gyakran teszi ezt, esetleg elhív kettesbe, akkor ott húzz egy határt, ott van állj. Persze szerintem (bármennyire is kellemetlen) jobb az ilyesmit tisztázni, mert ennek ellenére lehet belőle egy nagyon ó barátság is...csak biztosra kell menni, hogy megáll a határnál utána.


18/L

2014. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló :D "sex"
2014. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!