Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívtam egy csajt biliárdozni...

Elhívtam egy csajt biliárdozni, de azt mondta, hogy meghúzta a hátát, ezért nem jön, lehet hogy le akar koptatni?

Figyelt kérdés
csak mert tegnap,marha jól elvoltunk,és úgy érzem ez még nem volt nyomulás vagy valami ilyen.

2014. júl. 13. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet kijelenteni,hogy koptatni akar.

pl velem volt olyan,hogy akárhányszor elhívtam egy csajt,mindig talált kifogást,hogy miért nem jön.

aztán a 3-4. alkalom után írtam,jó,akkor nem megyünk sehova,hanem fél óra múlva ott vagyok nálad és viszek egy bort,aztán megisszuk.

erre írja-oké.

átmentem,megdugtam.

vagyis nem akart felesleges köröket lefutni,mert ő is kúrni akart,nem édelegni,meg randizgatni,csak nekem ez nem esett le elsőre.

2014. júl. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rosszul írta neked,nem a hátát húzta meg,hanem őt húzta meg valaki . értem ?
2014. júl. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mikor mondta le. Ha aznap, akkor szinte tuti, hogy lekoptatós. Adhatsz neki még egy esélyt, de ha akkor meg a rokonok jönnek, vagy valami más kifogást keres, ne hajtsd tovább, mert le se sz@r téged.
2014. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél a dákó(d)tól.
2014. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!