Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért etetitek a...

Lányok, miért etetitek a srácokat találkozóval, ha nem akartok találkozni?

Figyelt kérdés
Hány és hány olyan csajjal volt dolgom eddig, akik mindig azzal etettek, hogy majd találkozunk, hogy "majd nyáron", hogy "most nincs időm, de később biztosan találkozunk". Egyikből se lett találkozó. Akkor meg miért nem lehet megmondani, hogy nem akarnak találkozni? Miért kell hamis reményt táplálni valakibe?

2014. júl. 24. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős 23f
2014. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szokták a fiuk csinalni:/
2014. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindkét nem csinálja. Én is bűnös vagyok. Nem akarom megbántani a lányokat. Ők is ugyanezért "hitegetnek". Ilyenkor reménykedni szoktam, hogy veszik a lapot, és nem kell konkrétan megmondanom, hogy nem tetszenek nekem.
2014. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bevallom, én srácként szoktam ezt csinálni, de nem azért, hogy húzzam a másik agyát. Csak annyira beleélem magam, tök jó lesz, találkozunk, játszunk, stb, aztán valami jön, elragadnak a hullámok, és már el is felejtem. A másik meg nem szól, nincs visszajelzés, amikor rájövök, addigra már késő.
2014. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan, hogy megmondtam nem akarok találkozni de sajna nem fogta fel:S
2014. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de el se mentem volna, mert látszott rajta, hogy nem 100-as
2014. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja meg nem is ismertem a srácot annyi ideje.

elkezdtünk beszélgetni 8-9 fele este és már akkor találkozni akart velem..

másnap is olyat írt, hogy 30 perc múlva ki tudok érni xy helyre?

2014. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én mindig megmondom, hogy bocs, nem, mert legalább nem éli bele magát, és én se érzem rosszul magam amiatt hogy hitegetem


nem értem néha az embereket...


l/18

2014. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet akkor szoktam csinálni, mikor csak barátként tekintek egy srácra. Jókat dumálunk meg minden, de nem tudok elképzelni semmi komolyabbat. Ilyenkor egyrészt nem szeretném megbántani, mert addigra már kedvelem, másrészt, ha direkt megmondanám, többet biztosan nem keresne.

Így talán veszi ő maga is a lapot, s talán nem haragítom annyira magamra, hogy ne maradhatna meg a baráti kapcsolat közöttünk.


Bár belátom, hogy nem szép amit csinálok, mert ezt egyfelől a másik hitegetése is...

2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, hogy ne bántsa meg az adott srácot és nem bírja neki megmondani az igazat. Én nem csináltam még ilyet és nem is szép dolog, de ezek szerint sokan úgy gondolják, hogy a kegyes hazugság jobb, mint az igazság...
2014. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!