Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha tetszik egy csaj?

Mit tegyek, ha tetszik egy csaj?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni facebook-on és elég kedves velem stb. Mivel most nyári szünet van ezért nem látjuk egymást suliban .Nem tudom,hogy bejövök e neki vagy valami... De én szeretem. Szerintetek mit tegyek?

2014. júl. 24. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hivd el randira, moziba, kavezni, setalni, akarhova. ha elmegy akkor van remeny.
2014. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És... Hogy tudassam vele,hogy randira szeretném hívni? Igazából nincs itt nagyon mozi.Egyébként 14 évesek vagyunk szóval kávé is kilőve:s Fagyizni?:) És csak kérdezzem meg,hogy el e jön velem fagyizni?
2014. júl. 24. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Bicajozni, sétálni, pecázni, egynapos túrázni, kutyát/macskát/görényt/nyuszit vagy bármit sétáltatni is mehettek, vagy előadásokat- kiállításokat nézegetni, vagy csak simán parkba- vagy egy buszmegállóba leülni, és beszélgetni. Mehettek fagyizni, vagy enni süteményt, vagy mehettek foci/röpi/kosár vagy bármilyen meccsre.

Ha van közös programotok (suliban, vagy bárhol), vagy érdeklődési körötök, akkor azon keresztül megpróbálhatsz közeledni hozzá, és megkérdezed, hogy nincsen-e kedve elmenni veled a fentiek közül valahová.

Majd ha ez meglesz, akkor filmezhettek is, vagy kirakózhattok, vagy pókerezhettek, vagy csézhettek együtt stb stb (-:

2014. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

beszelgess vele, aztan kerdezd meg tole hogy nem lenne-e kedved veled fagyizni/setalni/mittudomen menni? (elotte penzt azert szerezz ra, ha mar elhivod, akkor illik neked fizetni, de ez majd kialakul). Ha megkerdezi hogy miert akkor mondd azt neki hogy megiscsak jobb szemelyesen beszelgetni :)


Ha osszejon a talalka az sem biztos hogy azt jelenti hogy te is erdekled ot, de mindenkeppen pozitiv. Legyel laza es humoros, es ne csak te beszelj, figyelj ra, es reagalj arra amit elmesel. Erezze hogy figyelsz ra es erdekel amit mond.

2014. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi meg lesz! :) Ask.fm-en lájkoltam nála valami pontozós dolgot és "76%-Jól néz ki:)" lett. szerintetek ez most ?
2014. júl. 24. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!