Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van valami hátsó...

Szerintetek van valami hátsó szándék itt?

Figyelt kérdés

Én egy elég csúnya kövér fiú vagyok a fogaim a legcsúnyábbak ,ez abból is látszik, hogy 30 évesen még nem volt barátnőm.

Tegnap este utaztam a vonatom és odajött egy igazi csinos nő, az a tipikus jó nő, eszméletlen jó test, szép mellek, hosszú szökés haj, csinos öltözet stb. és azt mondta, hogy már tegnap is látott a vonaton, de nem mert odajönni, mert milyen már hogy a nő kezd el ismerkedni, de tökre szimpinek és rendes fiúnak nézek ki és szeretne velem ismerkedni. Elkezdtünk beszélgetni, megadta a számát én is megadtam. Nem tudom higgyek-e neki vagy más lehet itt a szándék....


2014. júl. 24. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a pénz az oka. Szerintem aki pénzes pasit keres, az nem vonaton ismerkedik.
2014. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
MLM partira szeretne meghívni. Ne menj el.
2014. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben gyanakodnék. Ez a "csúnya srácoknak nagyobb a szívük" duma elég sablonos, átlátszó szöveg. Vidd el randizni, próbáld meg vele, de ha felviszed magadhoz, a kulcsod, a pénzed, és egyéb értékeid ne nagyon hagyd szem előtt. Ha pénzre hajt, és hajlandó amiatt belebonyolódni egy kapcsolatba, addig döngesd, amíg el nem kezd siránkozni. Abból bajod nem lehet, csak ne felejts el gumit húzni.


Nem tudom mennyire vagy otthon a témában, de ha full idegen, vagy "gyanús" csajjal fekszel össze, nincs olyan, hogy "Nyugi, tabin vagyok", vagy "Úgyse lehetek terhes". Olyan van, hogy "Bocsi, de egyenlőre gumival szeretném".

2014. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként sok pénzed van? :)
2014. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14. Minimálbér.
2014. júl. 24. 13:09
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor viszont bízz már magadban egy kicsit jobban.

Az is lehet, nem vagy csúnya, csak te vagy túl szigorú magaddal. Vagy csúnya vagy, de van valami kisugárzásod (pl. okos vagy, jó a humorod stb.). Ne írd le magad!

2014. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!