Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van valami hátsó...

Szerintetek van valami hátsó szándék itt?

Figyelt kérdés

Én egy elég csúnya kövér fiú vagyok a fogaim a legcsúnyábbak ,ez abból is látszik, hogy 30 évesen még nem volt barátnőm.

Tegnap este utaztam a vonatom és odajött egy igazi csinos nő, az a tipikus jó nő, eszméletlen jó test, szép mellek, hosszú szökés haj, csinos öltözet stb. és azt mondta, hogy már tegnap is látott a vonaton, de nem mert odajönni, mert milyen már hogy a nő kezd el ismerkedni, de tökre szimpinek és rendes fiúnak nézek ki és szeretne velem ismerkedni. Elkezdtünk beszélgetni, megadta a számát én is megadtam. Nem tudom higgyek-e neki vagy más lehet itt a szándék....


2014. júl. 24. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gyanús a dolog az biztos. Ismerkedj vele, de pénzt vagy egyéb értéket ne adj neki.
2014. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

úúff barátom, szerintem ez nem a szép testedet akarja és a megértő lelkedet.


Gondolj bele egy bomba csajt körül rajonganak a jó pasik. Elég abszurd, hogy neki egy (ne vedd sértésnek) csúnya fiú tetszik és az meg pláne abszurd, hogy ő megy oda hozzád.

De szerintem kezdhetsz ezzel a kapcsolattal haladni, ha meg a pénzedre hajt azt szerintem hamar észre fogod venni. Mert több mint valószínű, hogy erre megy a játék. (de ha tudod húzd meg)

2014. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Franc se tudja, de járj a végére. Mert ha nem, akkor bánni fogod.
2014. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Amúgy a beszélgetés során, én ezt kérdeztem, hogy miért én, amikor nálam helyesebb pasik vannak. Erre azt mondta, azért mert elege van a helyes pasikból, az ilyen pasik, akik nem olyan helyesek, sokkal nagyobb szívük van és jobban értékelik a szép nőket.
2014. júl. 24. 08:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Ő, szerintem vizsgáljuk me g egy kicsit a kontextust is emberek, mielőtt 'gold digger'-t kiáltunk. Azt mindenki tudja, hogy mindenkinek más a szépségideálja. Szóval, ha a kérdező szegény tényleg egy "rondább" srác, aki tényleg a "rondasága" miatt nem volt még nővel kapcsolatban 30 éves koráig, lehet, hogy Ő mást ért bomba jő/jó nő alatt, mint mondjuk azok, akik minden este kettesével viszik szobára a 9/10-esre plasztikázott cicababákat. Lehet, hogy ami a kérdezőnek már "jó nő", az neked "ne haragudj, kedves lány vagy de én inkább meleg vagyok". Nem akarok megbántani senkit persze, de ha én 30 évesen még nő nélkül lennék, akkor egy esetleg "csúnyább" lányra is rámozdulnék, csak legyen valami...szerintem mindenki érti miről beszélek. Szóval, mint valaki mondta, próbáld meg, de semmi értéket és pénzt stb. ne adj neki. Persze egy esetleges csalódás ellen nem lehet felvérteződni, csak ha inkább bele sem kezdesz, de hát bátraké a szerencse, meg gondolom Te is örülnél végre egy barátnőnek.
2014. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy férjet keres.

Elege van már a próbálkozásokból és úgy gondolta egy kevésbé helyes fiú örül majd, hogy szóba állt vele és könnyebben tudja majd irányítani.

2014. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
majd kiderul, nem? Azert legyen benned nemi egeszseges gyanakvas :)
2014. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
hello. Hát erre az lenne a megoldás hogy a csaj képét elküldöd nekünk is es megmondják jó csaj e:) ha igen valószínű a pénz az oka.
2014. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
csak óvatosan haver... :D pénzt,értéket ha a lakásodra megy ne hagyj elől.
2014. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem ne sejts mögötte semmit, feszültség nélkül kezeld a dolgot...menj bele ha szerinted rendben van a dolog...itt a nagy esélyed :)


21F

2014. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!