Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor lehet tudni, hogy egy...

Mikor lehet tudni, hogy egy srác komoly kapcsolatot szeretne vagy csak le akar fektetni, pasik írnátok, hogy nálatok ez miben nyilvánul meg, ill lányok ti is hogy eddig miből jöttetek rá, hogy mi a szándék a srácnak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha nyomul, és az első csók után már rámarkol a sunára, akkor csak meg akar dugni.


Ha hajlandó veled randira járni, emlékszik azokra, amit mondasz neki, és nem tér a tárgyra az első pár héten, akkor valszeg komoly a szándék

2014. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kb. szóról szóra azt mondom én is, amit az első válaszoló.
2014. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, mint az első válaszoló
2014. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
abból, hogy ha jólérzi magát veled anélkül is, hogy lefektessen, akkor nem csak lefektetni akar.
2014. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ebből következik, hogy ha teszel érte, hogy szex nélkül is jólérezze magát veled, akkor valószínüleg ellehettek pár hónapig szex nélkül.
2014. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amit az első mond
2014. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az idő nem feltétlenül döntő: vannak olyan vadászok, akik hónapokig is képesek üldözni a prédát, mire az kifárad és megadja magát. Ezután mivel a vadászt a vadászat élteti, ezért már nem leli örömét zsákmányában, és megkezdi az új prédára becserkészését. Kezdődik minden elölről....


F

2014. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ahogy viselkedik, abból csak le lehet szűrni vhogy nem?
2014. márc. 8. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Tudod, kérdező egyetlen biztos pont van, amiből komoly szándékra következtethetsz: ha dugás UTÁN a következő randiról kérdezget.

Mi az. hoy CSAK le akar fektetni? Hát mi a búbánatos kecskebogyót akarna egy fiú egy lánytól? Emlékversikét? Lefekteti, aztán eldönti, hogy merre tovább. A csaj ugyanúgy: lefekszik a sráccal, aztán eldönti, merre tovább. Vele, vagy mással. Addig ugyanis semmi sem biztos. Lehet ígérgetni, szavalni, de valójában ott dől el minden. Kegyetlen az élet.

2014. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
táncparkett, komoly csókcsaták. "-aludj nálam. -nem." szó nélkül ott hagy. nekem egyértelmű volt, pedig már hónapok óta ismertem. ((:
2014. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!