Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gazdag vagyok, házzal, autóval...

Gazdag vagyok, házzal, autóval, mindennel. Ez már elég a mai, felületes "lányoknak"?

Figyelt kérdés

Házam amerikai stílusú, 2012-ben épült, autóim: 2013-as Mercedes-Benz SL65 AMG, 2013-as BMW 6-Series Gran Coupe, Porsche Panamera 2013, 2014 Audi TT ...

Na mostmár jöhettek, ribik!



2014. júl. 24. 00:47
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Szijja :) mennyi idős vagy ? pesten laksz ? en szivesen ismerkednek veled 17 eves lany vagyok es jol nezek ki.
2014. júl. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 akosrakos válasza:
De rohadt jó lenne gazdagnak lenni,de én nem azért lennék gazdag, hogy valakinek bejöjjek, hanem élvezném, hogy milyen klassz sport kocsik lennének, milyen nagy villám lenne, minden évben eltudnék utazni külföldre,szóval bármit megtudnék tenni anyagi költség nélkül!!
2014. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Nincs pénz? NINCS NŐ:D
2014. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Valami azt súgja ezek csak virtuálisak. És én imádom a jó sportkocsikat, és megértem ha valaki többet is tart belőlük, ha megteheti egészségére de akinek a Panamera-ra van pénze az nem fogja TT-vel égetni magát...


A felületes lányoknak lehet elég, de hogy úgy mondjam "your loss" ha neked ez kell. Én inkább szánalmas tarom ha valaki annyira se tartja magát, hogy a pénze megelőzze.

2014. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Tényleg, mit csinálsz ennyi autóval? Nem lenne elég egy?



Amúgy megtaláltad a boldogságodat egy rendes lány mellett vagy szórtad a vagyonodat olyanokra akik csak a pénzeszsákot látták benned és nem az embert, férfit...?

2019. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!